Meghan i Harry wycofują się z dworu. Pałac wydał krótkie, ale znaczące oświadczenie. "To skomplikowane problemy". Powiało chłodem

W środę wieczorem media na całym świecie obiegła informacja, której nikt się nie spodziewał. Meghan Markle i książę Harry ogłosili, że rezygnują ze swoich oficjalnych funkcji. W końcu oświadczenie opublikował Pałac Buckingham.

W środę Meghan Markle i książę Harry poinformowali na oficjalnym profilu na Instagramie, że ustępują z funkcji w rodzinie królewskiej. Para chce stać się niezależna finansowo oraz mieszkać Wielkiej Brytanii i Ameryce Północnej. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ. Swoje stanowisko w tej sprawie opublikował również Pałac Buckingham.

Oświadczenie Pałacu Buckingham

Kilka godzin po zamieszczeniu niespodziewanego wpisu przez Meghan i Harry'ego, na stronie rodziny królewskiej pojawiło się oficjalne oświadczenie. Niewiele się z niego jednak dowiadujemy. Podobno rozmowy są na bardzo wczesnym etapie.

Rozmowy z księciem i księżną Sussex są na wczesnym etapie. Rozumiemy ich chęć wybrania innego kierunku, ale są to skomplikowane problemy, które wymagają czasu - czytamy.

Jak widać, Pałac Buckingham nie był przygotowany na tę sytuację. Myślicie, że Meghan i Harry pospieszyli się z opublikowaniem oświadczenia i nie porozumieli się w tej sprawie z królową?

Pamiętacie, jak Meghan i Harry pokazali światu małego Archiego?

Zobacz wideo

KB

Więcej o: