Meghan i Harry wycofują się z dworu. Pałac wydał krótkie, ale znaczące oświadczenie. "To skomplikowane problemy". Powiało chłodem

W środę wieczorem media na całym świecie obiegła informacja, której nikt się nie spodziewał. Meghan Markle i książę Harry ogłosili, że rezygnują ze swoich oficjalnych funkcji. W końcu oświadczenie opublikował Pałac Buckingham.

W środę Meghan Markle i książę Harry poinformowali na oficjalnym profilu na Instagramie, że ustępują z funkcji w rodzinie królewskiej. Para chce stać się niezależna finansowo oraz mieszkać Wielkiej Brytanii i Ameryce Północnej. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ. Swoje stanowisko w tej sprawie opublikował również Pałac Buckingham.

Oświadczenie Pałacu Buckingham

Kilka godzin po zamieszczeniu niespodziewanego wpisu przez Meghan i Harry'ego, na stronie rodziny królewskiej pojawiło się oficjalne oświadczenie. Niewiele się z niego jednak dowiadujemy. Podobno rozmowy są na bardzo wczesnym etapie.

Rozmowy z księciem i księżną Sussex są na wczesnym etapie. Rozumiemy ich chęć wybrania innego kierunku, ale są to skomplikowane problemy, które wymagają czasu - czytamy.

Jak widać, Pałac Buckingham nie był przygotowany na tę sytuację. Myślicie, że Meghan i Harry pospieszyli się z opublikowaniem oświadczenia i nie porozumieli się w tej sprawie z królową?

Pamiętacie, jak Meghan i Harry pokazali światu małego Archiego?

Zobacz wideo

KB

Więcej o:
Komentarze (120)
Meghan i Harry wycofują się z dworu. Pałac Buckingham wydał oficjalnie oświadczenie. "Są to skomplikowane problemy, które wymagają czasu"
Zaloguj się
 • Gość: kico

  Oceniono 63 razy 43

  w związku z tą wstrząsającą informacją w Radzyniu Podlaskim oraz w Lesku wybuchły zamieszki a w Suwałkach stwierdzono spadek produkcji mleka i wzrost ceny wina z 2,60 zł na 2,80zł...

 • Gość: poddany

  Oceniono 63 razy 29

  Wezmą się do uczciwej pracy i - nie wykorzystując nazwiska, pozycji, znajomości czy układów - będą zasuwali po 8 godzin dziennie? Jestem za.

 • Gość: Fifi

  Oceniono 48 razy 28

  Szans na tron nie ma, więc po co się męczyć z dworskimi obowiązkami? Harry zawsze był zbuntowany i chciał żyć po swojemu. Tylko jakoś nie widzę ich w normalnej pracy. Książe wróci do wojska? Obawiam się, że rzeczywistość ich może zaskoczyć. Ale każdy powinien żyć jak mu pasuje. Myślę, że Elka będzie musiała przełknąć tą gorzką pigułkę, choć spodziewam się, że w odwecie całkowicie odetnie ich od kasy.

 • agata2015

  Oceniono 32 razy 24

  Ich wybór. Jeżeli chcą zachować prywatność to ich decyzja jest jak najbardziej zrozumiała. Powinni być jednak konsekwentni i w tej sytuacji zrezygnować również z tytułów książęcych i domu w Windsorze wyremontowanego częściowo za kasę podatników.

 • Gość: Kolo

  Oceniono 45 razy 17

  Bardzo dobrze zrobili. Niech sobie żyją po swojemu zamiast doić brytyjczyków tak jak cała rodzina królewska. Kukły monarchii żadnej znaczącej dla społeczeństwa w tych czasach roli nie pełnią, tylko korzystanie z bogactwa.

 • Gość: Inq

  Oceniono 30 razy 16

  Niby można powiedzieć.."w końcu jej uległ"(Meghan)... Ale osobiście uważam, że ich decyzja, na pewno przemyślana, pójdzie im na dobre. Życzę im dobrze.

 • arbor_1

  Oceniono 39 razy 15

  Pewnie mają dość tej hipokryzji i hejtu. Chcą żyć normalnie. Kochają się i nie chcą, aby mieliły ich młyny ludzkiej podłości.

 • Gość: Klarunia

  Oceniono 17 razy 13

  Historia zatoczyła koło...to już było...chociaż chodziło o następcę tronu Edwarda VIIi...Miłość do Amerykanki...wyjazd do Canady...A potem zrzeczenie się praw do tronu i wyjazd do USA...

 • Gość: aaa

  Oceniono 15 razy 11

  Ileż można patrzec na tych cymbałów nic nie robiących a na utrzymaniu państwa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX