Meghan Markle zaskoczona przez nastolatka. Uczeń "skradł" pocałunek księżnej. "Ona naprawdę jest piękna"

Ostatniego oficjalnego wyjścia Meghan z pewnością nie zapomni. Zachowanie jednego z nastolatków ogromnie zaskoczyło księżną.

Meghan Markle postanowiła udać się do szkoły we wschodnim Londynie, aby uczcić Międzynarodowy Dzień Kobiet. Odwiedziła Dagenham, gdzie grupa kobiet-mechaników w fabryce Forda wywołała słynną rewolucję. Gdy przemawiała na scenie, zaprosiła przewodniczącego szkoły, by do niej dołączył. Z pewnością księżna nie spodziewała się takiego zachowania. Aker skradł pocałunek i uścisk księżnej!

Nastolatek przytulił Meghan Markle

Meghan Markle każdy swój występ stara się dopracować w najmniejszych szczegółach. Dlatego mogło być to dla niej zaskakujące, gdy 16-latek wchodząc na scenę, od razu objął księżną i pocałował w policzek na przywitanie. Jego występ spotkał się z ogromnymi brawami i wiwatami na sali. Wszyscy czekali na reakcję zaskoczonej Meghan. Ta jednak uśmiechnęła się i machnęła placem z udawanym napomnieniem.

Jednak to nie było koniec. Gdy ucichły oklaski, Aker pochylił się nad mikrofonem i powiedział:

Ona naprawdę jest piękna.

Meghan MarkleMeghan Markle Forum

I ponownie spotkały go ogromne brawa. Meghan najwyraźniej to nie przeszkadzało, bo uśmiechnęła się do nastolatka i w zabawny sposób szturchnęła go ramieniem.

Zobacz wideo Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

Uczniom, którzy przyszli w piątek do szkoły przekazano, że będą mieli spotkanie z naprawdę wyjątkowym gościem. Między sobą spekulowali, że może być to Beyonce lub Jackie Chan. Jednak zjawienie się księżnej Sussex przyćmiło wszystkie inne gwiazdy.

Meghan nie zniechęciła nawet sytuacja koronawirusa, który panuje już w wielu krajach. Nauczyciele, którzy ją witali, nie byli do końca pewni, czy mogą podać jej dłoń. Jednak Meghan wyszła im naprzeciw, podając rękę i mówiąc, że nie muszą się przejmować.

BO

Więcej o:
Komentarze (18)
Meghan Markle zaskoczona przez nastolatka. Uczeń "skradł" pocałunek księżnej. "Ona naprawdę jest piękna"
Zaloguj się
 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 21 razy 7

  I fajnie i po ludzku, bez focha książęcego itp.

  Normalna, fajna babka

 • elegancja_francja

  Oceniono 7 razy 3

  “Skradl” pocalunek? A po jakiemu to? A w ogole dlaczego GW pochwala napad seksualny? Bo murzyn na murzynke to moze?

 • glean

  Oceniono 13 razy 3

  Gdyby był biały to niedopuszczalnie przekroczyłby granicę i naruszyłby jej prywatność

 • sabaton128

  Oceniono 9 razy 3

  eee? gdyby to zrobil aktor jakiejś kobiecie, to zaraz były oskarżenia, metoo i podobne rzeczy. A tu jest na odwrót to jest ok, w dodatku ten koleś jest czarny, więc nic nie można powiedzieć, zeby nie być oskarżonym o rasizm.

 • re_x

  Oceniono 6 razy 0

  typowy Brytyjczyk....Aker:)

 • boo-boo

  Oceniono 16 razy 0

  "...machnęła placem z udawanym napomnieniem.",
  że co ?
  "nie zniechęciła nawet sytuacja koronawirusa",
  w jakiej sytuacji jest koronawirus ?

 • sirius_philips

  Oceniono 3 razy -1

  W erze #metoo to jest napastowanie seksualne. Proszę natychmiast nastolatka zamknąć, a Meghan taka popieraczka #metoo powinna przecież drzeć papę jak tak można. No chyba, że, o czym większość ułomnych feminazistek nie wie, nie wszystko jest czarno-białe.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX