Książę William oficjalnie potwierdził konflikt w rodzinie królewskiej. Dosadną wypowiedź swojego brata próbował złagodzić Harry

Książę William skomentował burzliwą relację księżnę Kate i Meghan Markle. Głos w tej sprawie zabrał również książę Harry. Ich słowa z pewnością nie uciszą plotek o konflikcie.

Odkąd do rodu Windsorów dołączyła Meghan Markle, postrzeganie królewskiej rodziny mocno się zmieniło. Do mediów zaczęły docierać informacje, jakoby relacje mieszkańców Pałacu Kensington nie należały do najlepszych, a tym samym wizja idealnej rodziny nagle straciła na wartości. Wszystko miało zacząć się od konfliktu Meghan Markle z księżną Kate.

Zobacz wideo

Do dziś nie brakuje licznych doniesień na temat ich trudnych stosunków. Mówi się, że księżne nie dogaduje się zbyt dobrze głównie ze względu na odmienne charaktery. Plotki na temat ich rzekomego konfliktu w dalszym ciągu przybierają na sile i raczej jeszcze długo nie ucichną. A to za sprawą wypowiedzi księcia Williama, która właśnie została przytoczona przez brytyjski dziennik "The Sun".

Książę William skomentował konflikt księżnej Kate i Meghan Markle

Książę William miał odnieść się do relacji swojej małżonki z Meghan Markle jeszcze w 2018 roku. To wówczas on i księżna Kate po raz pierwszy pokazali się w towarzystwie księcia Harry'ego i jego wybranki na konferencji zorganizowanej przez The Royal Fundation. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem mediów, również ze względu na fakt, że już wtedy pojawiały się pierwsze plotki na temat konfliktu księżnej Kate i Meghan Markle. Jedna z obecnych tam dziennikarek postanowiła więc zapytać Williama, czy doniesienia te są prawdą. Następca brytyjskiego tronu pokusił się o dosadną odpowiedź: 

Oj tak, tak.

Do rozmowy wtrącił się także książę Harry. 

Myślę, że to naprawdę dobrze, że mamy cztery różne osobowości i wszyscy mamy tę samą motywację, by chcieć coś zmienić (…) Praca w rodzinie ma swoje wyzwania, oczywiście że tak - mówił.

Wydaje się więc, że mąż Meghan próbował trochę złagodzić wcześniejszą wypowiedź swojego brata. Czy mu się udało? Trudno to ocenić, gdyż mówi się, że w każdej plotce jest odrobina prawdy. 

Ciekawe, czy jest tak również i tym razem. 

DH

Więcej o:
Komentarze (37)
Książę William potwierdził konflikt w rodzinie królewskiej. Dosadną wypowiedź swojego brata próbował jeszcze złagodzić Harry
Zaloguj się
 • Gość: Komentuj jako gość

  Oceniono 32 razy 30

  A w której rodzinie nie ma konfliktów?? Sztuczne pompowanie balonika przez media. Skoro Meghan i i Kate mają różne osobowości to nigdy nie zostaną przyjaciółkami. No i co z tego. Ja też się z bratowymi nie przyjaźnie. Ci jakiś czas obiad, kawa,spotkania na imprezach rodzinnych i każdy wraca do swojego życia.

 • Gość: OJ TAK

  Oceniono 21 razy 21

  oj tak tak, oj tak tak, wszystkim piątej klepki brak,
  a zwłaszcza wam!

 • Gość: Yolanthe

  Oceniono 16 razy 16

  Ależ wiarygodne źródło - the Sun. Gratulacje

 • Gość: OOO

  Oceniono 16 razy 16

  To, co wypisuje plotek i podobne im brukowce można włożyć między bajki. Dopóki nie ujrzę bagrania video na którym będzie wyraźnie widać i słychać co ten William mówi, nie uwierzę w żadne bzdury wypisywane w mediach.

 • Gość: k

  Oceniono 16 razy 8

  Gazeto, jesteście rasistami, czy co? Może porpsotu takich ludzi zatrudnicie to pisania tego g...na?
  "konflikt księżnej Kate i Meghan Markle" - ?
  Notorycznie tak pisze ta wasza gimbaza. Jak już to Konflikt księżnych Kate i Meghan,?
  Chyba ze wolicie bez tytulów, to "konflikt Kate Middleton i Meghan Merkle!
  Dotarło?

 • Gość: Ola

  Oceniono 8 razy 8

  Oj tak tak, ale się nagadał

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  W każdej rodzinie coś jest na rzeczy a jeżeli ktoś mówi , że idealnie to nie wierzę

 • Gość: Roma

  Oceniono 7 razy 5

  Pierdu pierdu to w waszych morzach jest jakiś totalny rozpiernicz bo to co wypisujecie to wymysły nie fakty. Dalibyscie wreszcie spokój bo to jest już niesmaczne .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX