Grafolog przeanalizował pismo Meghan, Kate, Williama, Harry'ego. Dzięki temu odkrył ich sekrety!

Grafolog Emma Bache zbadała pismo członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Dzięki temu odkryła, jakie cechy osobowości chcą ukryć przed światem Meghan Markle, księżna Kate, książę Harry i William.
Zobacz wideo

Charakter pisma wiele mówi o człowieku. Nie dziwi więc fakt, że specjalistka w dziedzinie grafologii wzięła pod lupę rodzinę królewską, by opisać, co podpisy najważniejszych osób w Wielkiej Brytanii mówią o ich naturze. Zebrane materiały Emma Bache opublikowała w formie książki zatytułowanej "Reading between the Lines".

Grafolog skupiła się głównie na charakterze pisma księżnej Kate, Meghan Markle, księcia Williama i księcia Harry'ego

Podpisy księcia Williama i księżnej KatePodpisy księcia Williama i księżnej Kate Rex Features/East News

Księżna Kate 

Na podstawie kilku zdań napisanych przez księżną Kate, grafolog stwierdziła, że żona księcia Williama jest bardzo dobrze zorganizowana i uwielbia porządek. Kate jest też bardzo spokojna, ale tylko do momentu, kiedy wszystko układa się po jej myśli. 

Bache ustaliła również, że księżna Cambridge z natury jest konserwatywna. Potrzebuje mieć wokół siebie ludzi, jednak ma zdrowe ego i nie odczuwa potrzeby, żeby się wywyższać.  

Książę William

Charakter pisma księcia Williama potwierdził, że najstarszy syn Diany jest solidny i stabilny emocjonalnie oraz podobnie jak księżna Kate nie potrzebuje atencji i aprobaty innych ludzi.

Przyszły monarcha pisze wąskie litery, ale między nimi tworzy stosunkowo szerokie odstępy. To sugeruje, że jest nieśmiały i bardzo potrzebuje niezależności i prywatności. 

Podpisy księcia Harry'ego i Meghan MarklePodpisy księcia Harry'ego i Meghan Markle Clodagh Kilcoyne/East News

Meghan Markle 

Pismo Meghan Markle jest bardzo charakterystyczne. Żona księcia Harry'ego pisze bardzo starannie, wręcz kaligrafuje. Według Bache to znak, że ciągle potrzebuje być w centrum uwagi. Specjalistka odkryła też, że Meghan należy do osób, które potrafi się same obronić i reagują na krytykę.

Książę Harry

Co z kolei odkryła Emma Bache na podstawie podpisu księcia Harry'ego? Według grafolog Harry jest bardzo wrażliwy i bardzo chce to ukryć przed światem. Jest też uparty, ale potrafi trzymać swoje emocje w ryzach. Lubi kierować się własnym instynktem i mu ufa. 

Co myślicie o ustaleniach Emmy Bache? Odkrycia grafolog są zgodne z tym, jak członkowie rodziny królewskiej prezentują się podczas publicznych wystąpień?

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.