Księżna Kate pochwaliła się umiejętnością księcia Louisa. Rodzina królewska ma powody do dumy!

Księżna Kate podczas wizyty w Szkocji zdradziła uroczy fakt dotyczący księcia Louisa. Okazuje się, że 9-miesięczna pociecha książęcej pary już raczkuje.
Zobacz wideo

Księżna Kate i książę William nie narzekają na brak obowiązków zawodowych. Niedawno małżonkowie wybrali się do Szkocji. Tradycyjnie para poświęciła czas także na to, aby przywitać się z oczekującymi na nich fanami i zamienić z nimi kilka słów. Co ciekawe, Middleton podczas jednej z rozmów zdradziła uroczy fakt dotyczący księcia Louisa!

Księżna Kate zdradziła, że książę Louis już raczkuje

Kate nieczęsto opowiada o życiu prywatnym. Ostatnio jednak coraz częściej zdarza jej się odpowiadać na pytania fanów dotyczące członków monarchii. Niedawno zdradziła, że nie wie, czy królowa je pizzę i zapyta ją o to przy najbliższej okazji, a podczas wizyty w Szkocji wypowiedziała się na temat księcia Louisa. Okazuje się, że najmłodszy syn Kate i Williama już raczkuje!

Wyobrażamy sobie, że to musi być uroczy widok i ogromna radość dla jego rodziców.

Książę Louis

Książę Louis przyszedł na świat 23 kwietnia 2018 roku. Jest najmłodszą pociechą księżnej Kate i księcia Williama. 9 lipca 2018 książę został ochrzczony w kaplicy Pałacu św. Jakuba. Rodzicami chrzestnymi zostali: Nicholas van Cutsem i Guy Pelly (przyjaciele księcia Williama), Harry Aubrey-Fletcher (najmłodszy syn Lorda Buckinghamshire), Laura Meade (spokrewniona z brytyjską rodziną królewską), Robert Carter (przyjaciel księżnej Kate z czasów szkolnych) i Lucy Middleton (kuzynka księżnej Kate od strony ojca).

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.