Księżna Kate po raz trzeci w tej samej kreacji. Tym razem to jednak kolczyki przykuwają największą uwagę

Księżna Kate oddała hołd księżnej Dianie. Na cześć swojej nieżyjącej teściowej założyła te same kolczyki.

Księżna Kate i Książę William przybyli na oficjalną wizytację do miasta Dundee w Szkocji. Tam znajduje się nowoczesne muzeum, które Kate objęła patronatem. Księżna Cambridge jak zwykle zachwyciła strojem idealnie dobranym do okazji. W przeciwieństwie do Meghan Markle nie zdarza jej się łamać królewskiego protokołu.

Zobacz wideo

Księżna Kate założyła kolczyki, które nosiła księżna Diana

Żona Księcia Williama na tę okazję wybrała sukienkę w kratę od Alexandra McQueena, którą miała na sobie już w 2012 roku oraz w 2013 roku. Do stylizacji dobrała szalik w kolorze butelkowej zieleni oraz eleganckie czarne czółenka. Jednak największą uwagę fanów skupiła jej biżuteria, a konkretnie kolczyki! Okazuje się, że należały niegdyś do księżnej Diany. Jak wiemy z przeszłości, księżna Kate często oddaje cześć zmarłej mamie księcia Williama właśnie w ten sposób. Na ważne okazje zakłada jej pamiątkową biżuterię lub stylizacje wzorowane na tych, które nosiła Diana.

ZOBACZ: Księżna Kate oddała hołd księżnej Dianie. Pojawiła się w jej ukochanej ozdobie. Piękny gest!

Księżna Kate i księżna DianaKsiężna Kate i księżna Diana EastNews

Trzeba przyznać, że kolczyki księżnej Diany z niebieskim kamieniem idealnie pasowały do stroju Kate oraz jej pierścionka zaręczynowego, który również odziedziczyła do mamie Williama i Harry'ego. 


JP

Więcej o: