Meghan Markle promieniała, ale spójrzcie na Harry'ego. Tak poirytowanego jeszcze go nie widzieliśmy. Media zgadują powód

W poniedziałek Meghan Markle oraz książę Harry wzięli udział w ostatniej królewskiej uroczystości. Okazuje się, że okoliczności nie były zbyt przyjemne.

Na początku tygodnia doszło do przełomowego wydarzenia. Przypomnijmy, że w styczniu Meghan Markle i książę Harry poinformowali na swoim Instagramie, że odchodzą z rodziny królewskiej. Co to dla nich oznacza? Brak pełnienia obowiązków związanych z dworem, niezależność finansową czy możliwość zamieszkania w innym kraju. Jednak przed oficjalnym odejściem musieli jeszcze wziąć udział w kilku królewskich wydarzeniach.

Ostatnio po raz pierwszy pojawili się publicznie od czasu megxitu. Trzeba przyznać, że zarówno Meghan, jak i Harry wyglądali po prostu na szczęśliwych. Widać, że odpoczynek od mediów oraz królewskich procedur dużo im pomógł. Jednak w poniedziałek znowu byli zobligowani do pojawienia się na królewskiej ceremonii i to z udziałem królowej Elżbiety II oraz księcia Williama i księżnej Kate.

Książę Harry zdenerwowany na królewskiej ceremonii

Para Sussex pojawiła się pod westminsterskim opactwem w Londynie o godzinie 16. Przybyli tam z okazji przypadającego na 9 marca w Zjednoczonym Królestwie Dnia Wspólnoty Narodów. Stylizacja Meghan oczywiście wzbudziła sporo emocji. Jednak paparazzi zwrócili uwagę na jeszcze jedną rzecz. Minę Harry'ego.

Był się emocjonalny i zdenerwowany - podaje "Daily Mail".

Królowa uznała, ze obecność Meghan i Harry'ego będzie najlepszym pożegnaniem. Portal "Daily Mail" informuje, że para była zdenerwowana, gdy dowiedziała się, że nie będzie mogła dołączyć do królowej, księcia Walii i księżnej Kornwalii oraz księcia i księżnej Cambridge na głównej imprezie dla VIP-ów.

Zamiast tego powiedziano im, że będą musieli udać się na swoje miejsca przed przybyciem innych wyższych rodów królewskich wraz z hrabią i hrabiną Wessex - czytamy.

Przez całe wydarzenie książę Harry wyglądał na naprawdę zdenerwowanego. Na nikogo nie spoglądał, a tym bardziej na swojego brata. Myślicie, że był zły na rodzinę? A może zrozumiał, że postąpił niewłaściwie?

książę William, książę Harry, Meghan Markle, księżna Kateksiążę William, książę Harry, Meghan Markle, księżna Kate AP

Więcej zdjęć księcia Harry'ego znajdziecie w naszej galerii.

KB

Więcej o:
Komentarze (58)
Meghan Markle promieniała, ale spójrzcie na Harry'ego. Tak poirytowanego jeszcze go nie widzieliśmy. Media zgadują powód
Zaloguj się
 • 74harti

  Oceniono 16 razy 14

  Był się emocjonalny i zdenerwowany - podaje "Daily Mail" --- serio tak napisali? :D

 • telepsychonick

  Oceniono 16 razy 14

  Tak sobie pomyślałem, że te wymyślne nakrycia głowy jakie noszą Księżna Kate i Meghan mogliby nosoić ich małżonkowie w celu przykrycia łysiejących fragmentów... Śmiesznie by to wyglądało.

 • boo-boo

  Oceniono 23 razy 9

  "A może zrozumiał, że postąpił niewłaściwie?"
  Karolina Bodura przestań pisać bzdury.
  Na czym redaktorzynko polegało to jego "niewłaściwe" postępowanie ?
  Jego ojciec i matka postąpili "właściwie"- efekty wiadomo jakie.

 • el.pistolero

  Oceniono 22 razy 8

  Wielkie mi hallo. Typowe małżeństwo; na początku nie wychodzi się z łóżka..., a potem ci sami ludzie nie mogą na siebie patrzeć. Samo życie :)

 • krystin9

  Oceniono 23 razy 7

  "Królowa uznała, ze obecność Meghan i Harry'ego będzie najlepszym pożegnaniem"
  Co to za kolejne brednie droga autorko?
  Harry jest PREZYDENTEM WSPÓLNOTY NARODÓW a Meghan VICE PREZYDENTEM z nadania królowej, i tę funkcję NADAL zachowują!
  I dlatego specjalnie przyjechali na uroczystość.
  A co do zdjęć, to William siedział cały czas naburmuszony i obrażony na cały świat, podczas gdy H&M prowadzili ożywioną konwersację!
  Są filmy do obejrzenia, nie trzeba oglądać zmanipulowanych zdjęć, zrobionych gdy Harry czyta program. Bo program czytali wszyscy.

 • avroml

  Oceniono 8 razy 6

  Co to jest "królewskie wydarzenie"? Rozumiem, że po angielsku napisali "royal event" ale to się tłumaczy raczej jako "uroczystość z udziałem rodziny królewskiej".

 • btrx

  Oceniono 18 razy 6

  ale się wj....bał juz zaczyna wyglądać jakby zdawal sobie sprawę że wdepl w kupę

 • elenem

  Oceniono 29 razy 5

  Bardzo słusznie postąpiła Królowa, mam dla niej szacunek.
  Skoro Harry wybrał żonę i nie chce być członkiem Rodziny, to musi ponieść konsekwencje.
  Nie widzę tu nic dziwnego.
  Szczeniak ten cały Harry... ot i wszystko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX