Meghan Markle jest zbyt kontrowersyjna dla Disneya: "Ona potrzebuje nas bardziej niż my jej"

Meghan Markle planuje powrócić do aktorstwa. Nie będzie to dla niej jednak łatwe. Szef Disneya uznał ją za zbyt kontrowersyjną i nie wyraża chęci dalszej współpracy.

Odejście Meghan Markle i księcia Harry'ego z rodzony królewskiej nadchodzi coraz większymi krokami. Książęca para napotyka jednak na swojej drodze do wyjścia coraz liczniejsze przeszkody i rozczarowania. Informowaliśmy już o tym, że królowa zabroniła im używać nazwy marki "Sussex Royal", a Kanada nie będzie więcej płacić za ich ochronę. Utrata książęcych przywilejów także nie jest dla małżonków powodem do radości.

Tak było przed Megzitem. Zobaczcie najciekawsze momenty z życia księcia Harry'ego oraz księżnej Meghan.

Zobacz wideo

Meghan Markle

Niedawno pisaliśmy, że Meghan Markle planuje reaktywować swoją karierę aktorską. W tym celu poprosiła swojego agenta, by znalazł jej rolę w hollywoodzkim blockbusterze. Żona księcia Harry'ego marzy, aby zagrać w filmie o super bohaterach. Udział w takiej produkcji mógłby jej zapewnić wysokie przychody, a także zaowocować nowymi propozycjami. To właśnie role w superbohaterskich filmach pozwoliły Scarlett Johansson, Margot Robbie czy Jennifer Lawrence ugruntować pozycję w Hollywood.

Powrót do aktorstwa nie będzie jednak dla Meghan Markle tak łatwy, jakby się to mogło wydawać. Ze względu na wydarzenia związane z odejściem od rodziny królewskiej Disney uznał ją za... zbyt kontrowersyjną! Jak donosi portal Daily Mail, jeden z producentów wykonawczych Disneya stwierdził, że ich plany współpracy z Meghan są bardzo wątpliwe.

Meghan potrzebuje Disneya bardziej niż Disney Meghan. To kontrowersyjna postać."

W rozmowie z portalem decydent powiedział także, że poza dubbingiem nie poczyniono żadnych ustaleń odnośnie do dalszej współpracy.

Spodziewaliście się, że powrót do Hollywood będzie dla Meghan Markle tak trudny?

JP