Królowa Elżbieta jest rozczarowana zachowaniem Harry'ego: "Modli się, by zaczął patrzeć w trzeźwy sposób"

Królowa Elżbieta II zawiodła się na Harrym, kiedy ten podważył jej zakaz używania marki Sussex Royal.

Związane z megxitem napięcie pomiędzy Królową Elżbietą II a występującymi z rodziny królewskiej Meghan Markle i księciem Harrym jest nadal bardzo silnie obecne. Wszystko zaczęło się od wydanego przez monarchinię zarządzenia, zgodnie z którym ustępująca z piastowania książęcych obowiązków para nie może używać marki "Sussex Royal" do promocji własnych produktów. Meghan Markle i książę Harry wydali specjalne oświadczenie, w którym wyrazili swoje rozczarowanie ową decyzją. Co więcej, para uważa, że ustępują ze swojej funkcji na gorszych zasadach, niż inni członkowie rodziny królewskiej.

Wiedzieliście, że Meghan Markle i książę Harry nie podpisali intercyzy? Obejrzyjcie nasze wideo.

Zobacz wideo

Królowa Elżbieta jest zawiedziona reakcją Harry'ego

Takie zachowanie księcia Harry'ego zasmuciło i rozczarowało królową. Jak podaje źródło "US Magazine":

Królowa jest bardzo zawiedziona, że jej własny wnuk przynosi monarchii tyle problemów i powodów do wstydu, że ściąga niechcianą uwagę na swoją rodzinę w najgorszym możliwym czasie.

Zdaniem źródła, na które powołuje się magazyn, królowa Elżbieta II żywi jednak ogromną nadzieję, że jej kontakty z Harrym ulegną poprawie:

Królowa modli się, by Harry zaczął postrzegać rzeczywistość w bardziej trzeźwy sposób.

Na marginesie dodajmy, że Meghan Markle i książę Harry nie będą mogli już używać nazwy Sussex Royal Foundation także dla swoich działań non-profit. Książęca para będzie musiała więc założyć nową fundację, aby kontynuować swoją działalność charytatywną.

A Wy jak sądzicie, jest szansa na poprawę relacji między królową Elżbietą a księciem Harrym?

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.