Meghan Markle doczeka się nowego dokumentu. Wypowiedzą się byli pracownicy Pałacu

Już w marcu pojawi się nowy dokument poświęcony Meghan Markle. Tym razem dziennikarze skupią się na odejściu Meghan i Harry'ego z rodziny królewskiej, a także na ich konflikcie z brytyjską prasą.

Meghan Markle swoim pojawieniem się w brytyjskiej rodzinie królewskiej wywołała niemały zamęt. Przypomnijmy, że zaledwie ponad rok po słynnym ślubie z księciem Harrym obydwoje zadecydowali, że nie widzą się już dłużej w roli monarchów. Decyzja oburzyła nie tylko Brytyjczyków, ale również członków rodziny królewskiej. Ci robią dobrą minę do złej gry i tłumaczą, że szczęście Meghan i Harry'ego jest dla nich bardzo ważne i szanują ich decyzję o zrezygnowaniu z większości przywilejów i obowiązków członków rodziny. Plany stały się rzeczywistością i już od kilku miesięcy Meghan i Harry mieszkają w Kanadzie. Jak się okazuje, Vice TV planuje stworzyć dokument o Meghan i jej odejściu z rodziny królewskiej. 

Powstaje nowy dokument o Meghan 

Kilka miesięcy temu kamera towarzyszyła Meghan i Harry'emu podczas ich wizyty w Afryce. Księżna Sussex żaliła się reporterowi, że krytyka prasy, jaka ją spotkała, całkowicie ją przerosła. Okazuje się, że ten temat również zostanie poruszony w nowym dokumencie. 

Vice Media Group planuje wypuścić serię dokumentów poświęconych właśnie Meghan Markle. Pierwszy odcinek "Meghan Markle Escaping The Crown" pojawi się już 10 marca o godzinie 21:00 czasu wschodniego na platformie Vice TV. W dokumencie będą się wypowiadać osoby, które pracowały w Pałacu Buckingham. 

Dokument porusza kwestie uprzedzeń rasowych, a także zawiera ekskluzywne wywiady z osobami z Pałacu i ekspertami, takimi jak były kamerdyner Williama i Harry'ego - czytamy w opisie filmu. 
 

Patrząc na niemalejące zainteresowanie Meghan, jesteśmy niemalże pewni, że dokument okaże się sukcesem. Chcielibyście obejrzeć?

RG

Więcej o:
Komentarze (25)
Meghan Markle doczeka się nowego dokumentu. Wypowiedzą się byli pracownicy Pałacu
Zaloguj się
 • joahsud

  Oceniono 10 razy 10

  Meghan naprawdę musi wam dawać mnóstwo kliknięć jeżeli robicie newsy o takich pierdołach ...

 • gapcio2010

  Oceniono 22 razy 8

  Teraz już rozumiemy i wiemy , że rację ma jej ojciec, jej przyrodnia siostra, którzy opisywali jej charakter i zachowanie. Podła, zawistna ale CWANA baba, mierna aktoreczka, której trafił się książę ale szybko "rozprowadziła" rodzinę, prawda ?

 • eclipse97

  Oceniono 22 razy 6

  Ten ryzy Harry bedzie jeszcze na kolanach prosil, by go zpowrotem przyjeli do rodziny. Zaczela Kanada odmawiajac finansowania jego ochrony. Potem pojda inne kraje podlegajace Krolestwu. Ojciec Meghan mial racje mowiac ze ona wszystkich skloca ze soba.
  To mala aktorzyna amerykanska.
  Nic wiecej na tytul ksieznej porozum trzebny jest ,wyglad , oglada , i rozum.
  Jej brak wszystkiego.

 • babajaga99

  Oceniono 5 razy 5

  Hieny z tabloidów żebrzą o klikalność.

 • brak.slow

  Oceniono 15 razy 5

  Jeśli w tym dokumencie znajdzie się oświadczenie krolowej, ze poszczególne osoby pokazane w filmie to faktycznie pracownicy pałacu i zostaną przedstawieni z nazwisk i funkcji, to wtedy uwierzę, ze to są naprawdę ci pracownicy. W innym wypadku nie ma sensu nawet zawracać sobie głowy tym szczuciem.

 • justas32

  Oceniono 18 razy 4

  Uprzedzenia rasowe ? Że małpka przyszła i zniszczyła dwór królewski ? Nieładnie ...

 • krystin9

  Oceniono 6 razy 2

  ..."Ekskluzywne wywiady z ekspertami takimi jak były kamerdyner Williama i Harrego"...

  kamerdyner – starszy lokaj, służący nadzorujący podawanie do stołu lub prace porządkowe.
  Panie Robercie G., mieliśmy już "eksperta", służącego księżnej Diany, który ją podglądał przez dziurkę od klucza i pisał "analizy psychologiczne".
  Teraz będziemy mieli służącego Williama, który będzie produkować "ekspertyzy" na temat księcia Harrego, u którego pracował dobre kilkanaście lat temu.
  Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że Brytole to wyjątkowo tępa nacja.

  www.dailymail.co.uk/news/article-7842221/Its-January-thirst-Boozy-New-Years-Eve-revellers-ring-roaring-Twenties.html

 • rikol

  Oceniono 4 razy 2

  CZy autor tego artykułu posiada słownik? W takim razie proponuję, aby sprawdził, co oznacza słowo "monarcha".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX