Meghan Markle doczeka się nowego dokumentu. Wypowiedzą się byli pracownicy Pałacu

Już w marcu pojawi się nowy dokument poświęcony Meghan Markle. Tym razem dziennikarze skupią się na odejściu Meghan i Harry'ego z rodziny królewskiej, a także na ich konflikcie z brytyjską prasą.

Meghan Markle swoim pojawieniem się w brytyjskiej rodzinie królewskiej wywołała niemały zamęt. Przypomnijmy, że zaledwie ponad rok po słynnym ślubie z księciem Harrym obydwoje zadecydowali, że nie widzą się już dłużej w roli monarchów. Decyzja oburzyła nie tylko Brytyjczyków, ale również członków rodziny królewskiej. Ci robią dobrą minę do złej gry i tłumaczą, że szczęście Meghan i Harry'ego jest dla nich bardzo ważne i szanują ich decyzję o zrezygnowaniu z większości przywilejów i obowiązków członków rodziny. Plany stały się rzeczywistością i już od kilku miesięcy Meghan i Harry mieszkają w Kanadzie. Jak się okazuje, Vice TV planuje stworzyć dokument o Meghan i jej odejściu z rodziny królewskiej. 

Powstaje nowy dokument o Meghan 

Kilka miesięcy temu kamera towarzyszyła Meghan i Harry'emu podczas ich wizyty w Afryce. Księżna Sussex żaliła się reporterowi, że krytyka prasy, jaka ją spotkała, całkowicie ją przerosła. Okazuje się, że ten temat również zostanie poruszony w nowym dokumencie. 

Vice Media Group planuje wypuścić serię dokumentów poświęconych właśnie Meghan Markle. Pierwszy odcinek "Meghan Markle Escaping The Crown" pojawi się już 10 marca o godzinie 21:00 czasu wschodniego na platformie Vice TV. W dokumencie będą się wypowiadać osoby, które pracowały w Pałacu Buckingham. 

Dokument porusza kwestie uprzedzeń rasowych, a także zawiera ekskluzywne wywiady z osobami z Pałacu i ekspertami, takimi jak były kamerdyner Williama i Harry'ego - czytamy w opisie filmu. 
 

Patrząc na niemalejące zainteresowanie Meghan, jesteśmy niemalże pewni, że dokument okaże się sukcesem. Chcielibyście obejrzeć?

RG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.