Książę Harry wyrzeka się swojego tytułu. Zdradził, jak można się do niego teraz zwracać

Książę Harry przybył do Wielkiej Brytanii i spotkał się z uczestnikami szczytu ekologicznego w Edynburgu. Podczas wydarzenia monarcha zdradził, jak można się do niego zwracać.

Książę Harry już 31 marca straci swój tytuł książęcy, jednak przez kolejne tygodnie musi jeszcze wypełniać obowiązki w imieniu królowej Elżbiety II. W środę przybył do Szkocji, a podczas spotkania z uczestnikami wydarzenia poprosił o jedną prostą rzecz. 

Zobacz wideo Książę Harry osobiście odniósł się sprawy związanej z rezygnacją z pełnienia ról w rodzinie królewskiej:

Książę Harry na szczycie w Edynburgu

Mąż Meghan Markle w kolejnych dniach będzie miał bardzo napięty grafik. We wtorek przybył do Szkocji, ponieważ w Edynburgu odbywa się szczyt dotyczący ekoturystyki. Przed wejściem na scenę poprosił zgromadzonych, aby zwracali się do niego... po imieniu.

Do tej pory w tak formalnych sytuacjach wszyscy zwracali się do Harry'ego jako do "księcia" lub "jego książęcej mości". Podczas konferencji został już przedstawiony po prostu jako "Harry".

Panie i panowie, proszę o ciepłe, szkockie powitanie dla Harry'ego!
Dał jasno do zrozumienia, że wszyscy możemy go nazywać "Harry" - powiedziała szkocka dziennikarka Ayesha Hazarika.

Przewodniczący lokalnej agencji turystycznej VisitScotland, lord Thurso, już miał powiedzieć do Harry'ego książę, jednak po jego uwadze powstrzymał się. 

Harry przybył do Wielkiej Brytanii po raz pierwszy od opuszczenia jej w styczniu, gdy udał się do Kanady, aby dołączyć do żony i syna. Razem z Meghan Markle na początku stycznia oświadczyli, że zrzekają się tytułów książęcych. W konsekwencji przeprowadzili się do Kanady i tam wiodą błogie życie z dala od wszystkich. 

Ostatnio królowa Elżbieta uzgodniła, że Harry i Meghan nie mogą dłużej wykorzystywać słowa "royal" (czyt. "królewski") w swoim brandingu "Sussex Royal". Para wydała w tej sprawie oświadczenie, w którym deklarują, że nie będą używać nazwy oraz podają szczegóły odejścia z brytyjskiego dworu. Rezygnacja z marki "Sussex Royal" będzie dotkliwa, ponieważ znacznie ograniczy ich dochód ze sprzedaży gadżetów. Meghan i Harry przed wydaniem oświadczenia w styczniu zastrzegli znak towarowy na wielu produktach. 

DK

Więcej o:
Komentarze (28)
Książę Harry wyrzeka się swojego tytułu. Zdradził, jak można się do niego teraz zwracać
Zaloguj się
 • andrzej.wald

  Oceniono 2 razy 2

  Zamiast "Sussex Royal" będzie zwykłe i ciepłe "Meghan & Harry"?:-)

 • art_102

  Oceniono 10 razy 2

  Księżna Meghan będąc stuprocentową reprezentantką BRK, prosiła podczas wielu spotkań o nie kłanianie sie i zwracanie się do niej per Meghan.
  To, co ma miejsce obecnie, jest tego konsekwencją.
  Harry jest synem następcy tronu BRK, i nigdy się to nie zmieni. Jest księciem z urodzenIa. Podobnie, , JAK JEGO SYN.
  KONIEC!
  KROPKA!

 • tomvxtomvx

  Oceniono 7 razy 1

  Kasa się skończy to wróci to babki z podkulonym ogonem.

 • Jerzy

  Oceniono 3 razy 1

  Skoro zdradził to zapewne "ty zdrajco".

 • Szymon Głowacki

  Oceniono 11 razy 1

  Monarcha?! Taki z niego "monarcha" jak z dupy prezydent. Ten to najwyżej zapładniacz Meghan.

 • rikol

  Oceniono 4 razy 0

  Harry chciałby być "Harrym, zwykłym facetem". Tylko że gdyby był faktycznie zwykłym Harrym, to Meghan nawet by na niego nie spojrzała. Jest tępy i funkcjonuje w elitarnych kręgach tylko dzięki pochodzeniu. Bez rodziny pracowałby pewnie w macdonaldzie, jak inni mu podobni.

 • Wit Gorski

  Oceniono 2 razy 0

  Moze od razu Dude czy tez His Royal Dudiness

 • cbk-kbc

  Oceniono 8 razy 0

  Harry? Już po 31 marca? Oj Harry, Harry, w coś ty wdepnął...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX