Meghan Markle i książę Harry budują imperium. Zastrzegli swój znak towarowy. Na przekór mediom wydadzą własne czasopismo?

Meghan Markle i książę Harry zastrzegli znak towarowy "Sussex Royal" na kilkadziesiąt produktów, w tym gazety. Czyżby mieli zamiar wydawać własną?

Brytyjska monarchia od czasów księżnej Diany musi mierzyć się ze stałymi atakami ze strony mediów. Ostatnimi laty najbardziej narażeni na krytykę są Meghan Markle i książę Harry. Prasa wypomina każde niedociągnięcie księżnej, która nie ukrywa, że bardzo przeżywa nagonkę mediów. Sam Harry pozwał nawet jeden z tabloidów, który w wyjątkowo szyderczy sposób opisywał jego małżonkę. Wszystko wskazuje na to, że książęca para wzięła sprawy w swoje ręce i zastrzegła swój znak towarowy, tym samym tworząc własne imperium.

Meghan i Harry budują imperium

Gdy Meghan i Harry odpoczywają na urlopie w Kanadzie, ich prawnicy pracują w pocie czoła. Zastrzegli znakiem towarowym kilkadziesiąt produktów, które są sygnowane marką "Sussex Royal". Od teraz prawnie będą chronione plakaty, ulotki, organizacje, gadżety, ubrania czy nawet czasopisma. Spekuluje się, że na przekór obecnym brukowcom Meghan i Harry będą chcieli wydawać własny periodyk. Myślicie, że przedsiębiorcze plany książęcej pary wypalą?

Księżna Meghan zwróciła się do młodych ludzi. "Jako mała dziewczynka byłam przerażona":

Zobacz wideo

RG

Więcej o: