Meghan Markle i książę Harry budują imperium. Zastrzegli swój znak towarowy. Na przekór mediom wydadzą własne czasopismo?

Meghan Markle i książę Harry zastrzegli znak towarowy "Sussex Royal" na kilkadziesiąt produktów, w tym gazety. Czyżby mieli zamiar wydawać własną?

Brytyjska monarchia od czasów księżnej Diany musi mierzyć się ze stałymi atakami ze strony mediów. Ostatnimi laty najbardziej narażeni na krytykę są Meghan Markle i książę Harry. Prasa wypomina każde niedociągnięcie księżnej, która nie ukrywa, że bardzo przeżywa nagonkę mediów. Sam Harry pozwał nawet jeden z tabloidów, który w wyjątkowo szyderczy sposób opisywał jego małżonkę. Wszystko wskazuje na to, że książęca para wzięła sprawy w swoje ręce i zastrzegła swój znak towarowy, tym samym tworząc własne imperium.

Meghan i Harry budują imperium

Gdy Meghan i Harry odpoczywają na urlopie w Kanadzie, ich prawnicy pracują w pocie czoła. Zastrzegli znakiem towarowym kilkadziesiąt produktów, które są sygnowane marką "Sussex Royal". Od teraz prawnie będą chronione plakaty, ulotki, organizacje, gadżety, ubrania czy nawet czasopisma. Spekuluje się, że na przekór obecnym brukowcom Meghan i Harry będą chcieli wydawać własny periodyk. Myślicie, że przedsiębiorcze plany książęcej pary wypalą?

Księżna Meghan zwróciła się do młodych ludzi. "Jako mała dziewczynka byłam przerażona":

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Komentarze (45)
Meghan Markle i książę Harry budują imperium. Zastrzegli swój znak towarowy. Na przekór mediom wydadzą własne czasopismo?
Zaloguj się
 • Anna Skowron

  Oceniono 16 razy 16

  CO za brednie .... IMPERIUM........ może Bizantyjskie?,

 • giles

  Oceniono 28 razy 16

  Budują imperium? Bo zarejestrowali znak towarowy? Coś podejrzewam, ze autor miał problemy z zakończeniem szkoły specjalnej...

 • mazzinl890

  Oceniono 12 razy 12

  Taaak... budują imperium.
  Skoro zastrzegli swój znak towarowy, to pół imperium już mają. Druga częścią będzie dokupienie 'plotek.pI' lub wręcz całej Gejzety

 • Gość: gosc

  Oceniono 9 razy 9

  skad wy bierzecie te rewelacje ? spod budki z piwem ? gratuluje autorowi wyobrazni!

 • Gość: anka

  Oceniono 29 razy 9

  Kto to jest Megan Markle ?? czyżby księżna Megan ?
  Durnowate "plotkarki" :)

 • Gość: Wiktor

  Oceniono 11 razy 7

  Za każdym razem, kiedy czytam nagłówek "książe Harry, księżna Megan, królowa Elżbieta, książe Karol itd..." zastanawiam się kto stoi za tymi artykułami w GW? Jaka agencja i jaki ma w tym interes GW kilka razy w tygodniu pisze o tym jak o czymś ważnym, interesującym Polaków? Co nas obchodzi jakaś rodzina, nawet królewska? Dlaczego nie piszecie 4xw tyg królestwie Danii, Belgii innych pozostałościach monarchii? Czy to jest tanie wypełnianie szpalt? Tak jak codziennie musi być w sekcji sportowej Lewandowski i Kubica? Czy chodzi tylko o klikalmość? Czy wszystkie te nazwiska, które codziennie "ujeżdżacie" mają z tego tytułu tantiemy?

 • entropianacodzien

  Oceniono 49 razy 5

  Megan jest tak żarta na kasę ze trawę będzie gryzła byle być na okładkach.

 • Gość: gg

  Oceniono 51 razy 3

  No i bardzo dobrze.
  Oboje są kreatywnym ludźmi czynu, pełni pomysłów i chęci działania. Również pod tym względem dobrali się idealnie.
  Że swoimi mozliwosciami, jakie daje im pozycja, nazwisko i poparcie wielu znaczących środowisk plus własną pracowitość i kreatywność mogą coś ważnego i na szeroką skalę dla potrzebujących zrobic, co zresztą z powodzeniem robią od zawsze samodzielnie, i kontynuują wspolnie, od chwili poznania.
  Zrozumiałe jest ze odvieli się od wspólnej fundacji, bo raczej nie po drodze im z poxorowanymi działaniami K&W i machanie łapka. Cała praca Harrego w fundacji szła na konto K&W. Teraz sami muszą ruszyć tylko, żeby miec co wpisać na INSTA. Póki co, Kate z Williamem na wizytach zmieniają stroje i machaja łapka, a Kate najchętniej wystawia dzieci, żeby wzbudzić większe zainteresowanie.
  Harry i Meghan maja do swoich planów pełne wsparcie królowej i Karola. Ba, Elżbieta przekazała pod ich piecze największe międzynarodowe projekty i urządził biuro w swoim pałacu. Współpracują i rozwijają projekt na skalę międzynarodowa.
  Brawo!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX