Meghan Markle czuje się skrzywdzona przez królową Elżbietę. "Powiedziała, że jeśli ktoś powinien czuć się obrażony, to właśnie oni"

Meghan Markle i książę Harry muszą mierzyć się z konsekwencjami odejścia z brytyjskiego dworu. Aktorka uważa, że królowa traktuje ich niesprawiedliwie.

Meghan Markle i książę Harry na początku stycznia wydali oświadczenie, że chcą być niezależni finansowo i zrzekają się z obowiązków na rzecz monarchii. Na 31 marca wyznaczono termin ustąpienia z królewskich stanowisk. W konsekwencji królowa Elżbieta II zabroniła parze używania słowa "królewski" do reklamowania swoich produktów i przedsięwzięć. Meghan i Harry wydali oświadczenie, w którym zgodzili się zaprzestać korzystania z nazwy "Sussex Royal", ale w udostępnionym komunikacie prasowym znalazło się coś jeszcze. Para stwierdziła, że jest inaczej traktowana niż inni członkowie rodziny królewskiej. 

Podczas gdy inni utytułowani członkowie rodziny królewskiej szukają pracy poza monarchią, w przypadku księcia i księżnej Sussex wprowadzono 12-miesięczny okres przeglądu. Zgodnie z umową książę i księżna Sussex rozumieją, że muszą odstąpić od obowiązków królewskich i nie podejmować obowiązków reprezentacyjnych w imieniu Jej Królewskiej Mości - czytamy w oświadczeniu.

Brytyjski portal DailyMail dotarł do przyjaciół Meghan Markle, którzy informują, że aktorka czuje się pokrzywdzona przez królową. Nie uważa, że ona i Harry są traktowani sprawiedliwie.

Meghan Markle czuje się pokrzywdzona

Meghan podobno stwierdziła, że to ona i Harry powinni się obrazić za zachowanie korony. Nie mieli nic złego na myśli rejestrując znak towarowy marki "Sussex Royal". 

Powiedziała, że jeśli ktoś powinien czuć się obrażony, to właśnie oni. Nigdy nie zamierzali czerpać korzyści ze słowa "królewski", a insynuowanie, że w jakiś sposób nadużywają swoich przywilejów, jest absurdalne - informuje DailyMail. 

Meghan podobno uważa, że królowa była pod presją, aby zakazać używania słowa "królewski". Harry jest jej ulubieńcem, a inni po prostu nie mogą sobie z tym poradzić. Twierdzi, że nie miała złych intencji tworząc stronę internetową "Sussex Royal". 

Zobacz wideo Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

Źródło portalu podaje, że gwiazda "Suits" uważa, że razem z mężem byli zmuszeni do wydania komunikatu prasowego. Opublikowane oświadczenie zostało starannie sformułowane i nie miało w żaden sposób dotknąć królowej. Twierdzi, że nie będą skupiać się na działaniach monarchini i wypominać jej czegokolwiek, tylko poświęcą się rodzinie. Meghan uważa, że musi chronić księcia. 

Meghan powiedziała, że [ona i Harry] nie mieli innego wyboru, tylko złożyć publiczne oświadczenie. Powiedziała, że ''będą nadal wznosić się ponad zazdrość i małostkowość i skupiać się na dobru, które tworzą, by być najlepszymi rodzicami Archiego''. Stwierdziła, że ''nadal będzie bronić Harry'ego, ponieważ spośród wszystkich to on jest najbardziej uczciwy i lojalny'' - wyjaśnił przyjaciel.

Księżna Sussex przybędzie do Londynu z mężem 5 marca na ceremonię wręczenia nagród dla chorych i rannych żołnierzy. Książę przybył sam do Edynburga na konferencję. Podczas spotkania ze zgromadzonymi prosił, żeby zwracać się do niego po imieniu, choć formalnie tytuł straci dopiero pod koniec marca

DK

Więcej o:
Komentarze (23)
Meghan Markle czuje się skrzywdzona przez królową Elżbietę. "Powiedziała, że jeśli ktoś powinien czuć się obrażony, to właśnie oni"
Zaloguj się
 • kupidon

  Oceniono 25 razy 13

  Meghan Markle powinna skorzystać z szansy, żeby PRZESTAĆ się wypowiadać i zamilknąć

 • ml2403

  Oceniono 22 razy 10

  No jasne, że czuje się obrażona. Własciwie to ją powinno się traktować jak królową i nie rozumie dlaczego tak nie było. Oczywiście nie mieli nic złego na myśli rejestrując znak Sussex Royal. No koń by się uśmiał. Czy ona uważa, że ludzie są niepiśmienni i słowa Royal nie będą kojarzyć z Koroną. Harry chłopie przejrzyj na oczy. Niech ta pani zajmie się aktorstwem, a ty znajdź sobie sobie jakąś normalną babę, a będziesz miał tysiące do wyboru i do koloru. Raz zrobiłeś błąd ale największym błędem jest zawsze tkwienie w błędzie.

 • starsza10

  Oceniono 10 razy 6

  Cwana gapa z tej aktorki.

 • hanusinamama

  Oceniono 20 razy 6

  Nie...wcale nie korzystają z tego z jakiej rodziny jej mąż pochodzi. Ktoś pamieta jakikolwiek filmz Panią Megan??

 • white_lake

  Oceniono 18 razy 6

  Znowu jakieś wypierdziny o tym Kopciuszku.

 • voyteko

  Oceniono 5 razy 5

  Meghan ma geny ojca...tak jak on obwinia innych i oczekuje odszkodowania... Urodzila sie by byc "pokrzywdzona"...

 • Szymon Głowacki

  Oceniono 5 razy 5

  Zbiera mi się na wymioty, jak widzę facjatę tej tępej dzidy Meghan...

 • tambourine_woman

  Oceniono 3 razy 3

  Oni są fatalni. Oboje z kompleksem porzuconego dziecka, częściowo wmówionym, i nie ma między nimi takiej fajnej, zdrowej, wspierającej relacji jak między Williamem i Kate, tylko jest wieczny trójkąt dramatyczny: albo jedno jest ofiarą, a drugie ratownikiem, albo drugie (prześladowcą są zaś wszyscy inni ;)).

 • An Skowrońska

  Oceniono 13 razy 3

  Daj kurze... Itd........
  Albo słoma z buciorów i tyla bylo .....
  Albo.. Ale to brzydkie...., Ale. Trudno.
  Cham chamem.... na wieki wieków amen

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX