Meghan Markle i książę Harry na rozdaniu nagród w Londynie. To ich pierwsze oficjalne wyjście od czasu megxitu!

Meghan Markle i książę Harry zniknęli z życia publicznego, odkąd zrezygnowali z pełnienia obowiązków rodziny królewskiej. Małżonkowie nie zamierzali dłużej być pod obstrzałem mediów i zdecydowali się na wyjazd do Kanady. Teraz powrócili do Londynu! To ich pierwsze wspólne i oficjalne wyjście od czasu megxitu.

Decyzja Meghan Markle i księcia Harry'ego o odejściu od "royalsów" była poniekąd przewidywalna. Relacje pomiędzy małżonkami a pozostałymi członkami rodziny królewskiej stopniowo rozluźniały się od kilku miesięcy. W końcu nadszedł moment, w którym zdecydowali się, żeby oficjalnie ogłosić megxit. Od tego czasu stracili wiele przywilejów, przeprowadzili się do Kanady, odsunęli się od mediów i powoli ograniczali wykonywanie obowiązków związanych z pełnieniem funkcji pary książęcej Sussex. W marcu zmierzą się jeszcze kilkukrotnie z oficjalnymi wyjściami, podczas których będą po raz ostatni reprezentować ród monarchów. 5 marca pojawili się na Endeavour Fund Awards. To ich pierwszy raz od megxitu! 

Zobacz wideo Zobaczcie, jak Meghan i Harry spędzali czas w Afryce:

Meghan i Harry w Londynie na rozdaniu nagród

Endeavour Fund Awards to ważne dla Brytyjczyków wydarzenie, podczas którego wręczane zostają nagrody tym, którzy w szczególny sposób wykorzystali sport do wzmocnienia efektów rehabilitacji po ranach i chorobach powstałych na skutek walk zbrojnych. Dotyczy to szczególnie żołnierzy i weteranów wojennych. Meghan i książę pojawiali się na imprezie każdego roku, jeszcze gdy mały Archie był u mamy w brzuchu czy gdy amerykańska aktorka zamiast obrączki miała na palcu pierścionek zaręczynowy od Harry'ego.

Pary książęcej na gali wręczenia nagród nie zabrakło również w tym roku. To ich pierwsze wspólne i zarazem oficjalne wyjście od czasu złożenia rezygnacji z pełnienia obowiązków królewskich. Małżonkowie jeszcze kilkukrotnie będą musieli reprezentować rodzinę królewską na wydarzeniach wagi państwowej. Marzec to dla nich wyjątkowy czas. Zobaczcie, jak się prezentowali! Oboje postawili w swoich eleganckich stylizacjach na dopasowane do siebie odcienie błękitu i granatu. Meghan miała na sobie kreację od Victorii Beckham!

BWO, KB

Więcej o:
Komentarze (61)
Meghan Markle i książę Harry na rozdaniu nagród w Londynie. To pierwsze ich oficjalne wyjście po odłączeniu od rodziny królewskiej
Zaloguj się
 • art_102

  Oceniono 9 razy 3

  Wreszcie jest na kim oko zawiesić!
  Szyk, styl, elegancja, minimalizm, świeżość i świetna figura...
  Znaczy można oczekiwać wzmożonej krytyki:)
  Redakcja plotka zachwyca się tym:
  /bi.im-g.pl/im/3a/8f/18/z25754682IH,Ksiezna-Kate-w-Irlandii.jpg

 • krystin9

  Oceniono 9 razy 3

  Drogie autorki, zbiorowo wypisujace "artykuly" o niczym.
  To nie jest spotkanie o "wadze panstwowej".
  To coroczne spotkanie podsumowujące działania fundacji charytatywnej księcia Harrego. A fundacja ma zasięg międzynarodowy i dalej będzie działać z wielkim powodzeniem. Czego przykładem są zbliżające się igrzyska Invictus Games.

 • li_lah

  Oceniono 13 razy 3

  Wygląda przepięknie! Co za urok, uroda, świeży kobiecy wygląd. Meghan ma świetny gust i to jest niezaprzeczalny fakt. Sukienka prosta, najprostsza z prostych, a tak wspaniale w niej wygląda i nie trzeba bufek, kokardek, kropek, szczypanek, falbanek, dziwnych kolorów, wzorów, żeby wyglądać jak milion dolarów. Obłęd. Nie dziwię się, że wzbudza wśród kobiet taką zazdrość i nienawiść :)

 • brak.slow

  Oceniono 12 razy 2

  Patrzcie jakie piękne zdjęcie:
  Https://i.dailymail.co.uk/1s/2020/03/05/19/25593338-8079797-image-a-155_1583437059759.jpg
  Co tam plotku nie było was stać go kupić?

 • guru133

  Oceniono 4 razy 2

  Redakcjo, przeczytajcie ten tytuł na stronie głównej i odpowiedzcie czytelnikom, kto tak kaleczy język polski.

 • aniluapo

  Oceniono 15 razy 1

  Wygląda rewelacyjnie jak zawsze. Problem zazdrośnic z plotka polega na tym, że czego by nie zrobiły nigdy nie będą miały takiej klasy, sławy, pieniędzy i szczęścia co ta znienawidzona przez nich rozwiedziona rozwódka z Ameryki. Ona ma wszystko a zazdrośnice nic, jedynie ból wiadomej części ciała. 😙

 • stalowy_jez

  Oceniono 2 razy 0

  Jexeli wyjeli patyk z důpy ibistali na nogach to znaczy ze nie są pacynkami.

 • white_lake

  Oceniono 5 razy -1

  Haha, nie zawiodłam się, zbiorowy orgazm psychofanek jest bardzo zabawny :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX