Meghan Markle w Kanadzie odetchnęła. Ale najbardziej cieszy ją rzecz, której nie mogła robić w Wielkiej Brytanii

Meghan Markle i książę Harry mieszkają już w Kanadzie. Jak podają zagraniczne media, Meghan rozpiera energia i szczęście, zwłaszcza że wreszcie będzie mogła prowadzić sama samochód.

Teraz gdy Meghan i Harry większość czasu spędzają w Kanadzie, była aktorka i była księżna może cieszyć się ze spełniania marzeń - również tych drobnych. Jak się okazuje, Meghan z niecierpliwością oczekiwała momentu, kiedy będzie mogła sama poprowadzić samochód. Od zawsze lubiła sama jeździć autem, dlatego nienawidziła, kiedy w Wielkiej Brytanii musiała być pasażerem. Dodatkowo bez wątpienia cieszy się również z faktu, że w końcu może sama zamykać za sobą drzwi do samochodu.

Meghan Markle w Kanadzie rozwinęła skrzydła

Meghan korzysta z odzyskanego życia:

Odetchnęła z ulgą, że w końcu ma trochę swobody - może robić to, co chce, bez ludzi obserwujących ją na każdym kroku.[...] Znowu wiedzie normalne życie - jeździ samochodem, robi zakupy w sklepie spożywczym, załatwia codzienne sprawy - podaje portal InTouch.

Najwyraźniej Meghan od przeprowadzki do Kanady zaczęła kwitnąć. Częściej się uśmiecha, ponieważ nie musi wciąż pilnować etykiety królewskiej, może wyjść poza posiadłość ubrana w dres i nie będzie miała potem aż tak wielu przykrości, jak w Wielkiej Brytanii. Meghan jako współczesna kobieta kiepsko czuła się w tradycyjnych i zachowawczych strojach, które obowiązywały ją w brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Choć księżna Kate wielokrotnie w ostatnich latach była widziana za kółkiem, Meghan Markle nigdy nie miała szansy prowadzić samochodu w Wielkiej Brytanii po ślubie z księciem Harrym. Tymczasem w jej "poprzednim życiu" była to czynność, którą szczególnie sobie ceniła. Zrezygnowała z auta w leasingu dopiero, gdy jej związek z księciem stał się oficjalny, a ona musiała pogodzić pracę na planie z pomieszkiwaniem w Wielkiej Brytanii. Jak donosił wówczas "DailyMail", Meghan zdecydowała, że łatwiej będzie jej skorzystać z pomocy szofera (zaproponowano jej to ze względu na jej status lokalnej gwiazdy serialu), niż dalej podnajmować auto.

Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan? 

Zobacz wideo

Choć rezygnacja z obowiązków królewskich Meghan i Harry'ego była zaskoczeniem dla wszystkich, to królowa Elżbieta podkreśliła, że rozumie decyzję wnuka i zamierza go w niej wspierać. 

Cały świat, nie tylko obywatele Wielkiej Brytanii zadają sobie pytanie, czy Meghan i Harry kiedyś zmienią zdanie i wrócą do rodziny królewskiej. Były asystent księżnej Diany stwierdził, że to bardzo wątpliwe. 

A jakie jest Wasze zdanie?

BO