Meghan Markle obrażona w telewizji. Brytyjska dziennikarka nazwała księżną "śmieciem z przyczepy"

Meghan Markle znowu stała się obiektem krytyki w brytyjskiej telewizji. Tym jednak razem padło jednak o kilka słów za dużo.

-Kilka dni temu Meghan Markle i książę Harry przylecieli do Londynu, aby wypełnić swoje ostatnie obowiązki jako książęca para. Harry zdążył już zajść za skórę ekologom, kiedy na konferencję dotyczącą turystyki ekologicznej do Edynburga wybrał się pociągiem, w którym wykupił dla siebie całą pierwszą klasę. Jednak kolejne "ostatnie wyjścia" książęcej pary poszły znacznie lepiej, a Meghan zachwyciła swoją stylizacją na festiwalu muzycznym w Royal Albert Hall. Jednak nie wszystkim podoba się to, w jaki sposób żegna się z rodziną królewską.

Wiedzieliście, że Meghan Markle i książę Harry nie podpisali intercyzy? Obejrzyjcie nasze wideo.

Zobacz wideo

Meghan Markle została obrażona przez dziennikarkę

Nie od dziś wiemy, że Meghan Markle jest obiektem krytyki w brytyjskich mediach. Nie tak dawno temu żona księcia Harry'ego została zaatakowana przez królewskiego biografa. Tym jednak razem sprawy poszły o wiele za daleko.

W amerykańskiej telewizji MSNBC podjęto temat rezygnacji książęcej pary z piastowania dotychczasowych obowiązków. Kiedy dyskutowano o tym, czy Meghan Markle zachowuje się w stosunku do królowej Elżbiety bez szacunku, wypowiadająca się na ten temat brytyjska dziennikarka Victoria Mather pozwoliła sobie na bardzo niestosowny komentarz:

Uważam, że Brytyjczykom bardzo nie podoba się fakt, że Meghan Markle, którą wielu ludzi uważa za śmiecia z przyczepy, próbuje znieważyć królową. A królowa jest najbardziej poważaną osobą na świecie! - powiedziała na wizji reporterka.

Mather, dziennikarka pracująca wcześniej dla "The Telegraph" i "Vanity Fair", została bardzo szybko wygaszona po wypowiedzeniu powyższych słów, a prowadząca program Lindsey Reiser zakończyła wywiad. Widać było jednak, że słowa te zdumiały dziennikarkę po amerykańskiej stronie.

Musimy przyznać, że dyskutowanie o szacunku względem jednej kobiety, umniejszając jednocześnie drugiej, jest naprawdę karygodne.

JP

Więcej o:
Komentarze (63)
Meghan Markle obrażona w telewizji. Brytyjska dziennikarka nazwała księżną "śmieciem z przyczepy"
Zaloguj się
 • aniluapo

  Oceniono 43 razy 13

  Za takie słowa powinna być sprawa w sądzie. To niewyobrażalne, że dziennikarka mogła użyć takich słów. Meghan publicznie nigdy nie powiedziała nic złego, nie może się nawet jawnie bronić. Wszystkie informacje o niej są "z jakiegoś źródła", ale nie od niej samej i nie od Harrego. To jest przerażające co media zrobiła tej nieszczęsnej dziewczynie tylko za to, że wg ich standardów nie pasuje do BRK. Zniszczyły, zaszczuły, zmanipulowały opinię publiczną przeciwko niej. Ona nie zrobiła nigdy nic złego! Nic, co można by jej twardo udowodnić. Elegancka, bystra, pracowita, z pomysłem na działalność, elokwentna i otwarta na ludzi, z którymi się spotykała. To co się dzieje jest obrzydliwe, ona nie zasłużyła na coś takiego!

 • olal.bana.gw

  Oceniono 22 razy 12

  Takich dziennikarek prymitywow-chamowek to my mamy pelno w TVPiSdu, TVSram, TVRepublica czy inne radyjka. Jestesmy przyzwyczajeni do rzucania goownem, klamstwa, opluwania czy rzygania dlateho nas takie zbydlecenie katolickie nie dziwi, nie rusza a wrecz lata kolo doopy. Amen.

 • brak.slow

  Oceniono 32 razy 12

  Mam nadzieję, ze wyleci z roboty. Co za prostaczka. Ona jest tym white trash własnie, a Meghan mogłaby najwyżej buty pastować, chociaż szczerze na jej miescu wolalbym, żeby nie dotykała nic co moje. Za takie słowa powinien być sąd! MAm nadzieję, że ktoś z tym zrobi porządek wreszcie, bo to co wyprawiają media jest niewyobrażalne!

 • antobojar1

  Oceniono 28 razy 12

  Anglosaskie media są jak młyn, napędzany ściekami z rynsztoka.. i mielący kłamstwa, manipulacje.. i własne wymiociny...

 • Andrzej Garlicki

  Oceniono 7 razy 7

  Dziennikarka przy okazji obraziła jeszcze naszego ukochanego wodza Jarosława - insynuuje, że to królowa Elżbieta jest najbardziej szanowana na świecie! Jak tak można?!?!

 • stach_79

  Oceniono 11 razy 7

  Do TVPis! Nada się!

 • sergio.lacio

  Oceniono 6 razy 4

  to co ta kobieta robi swojej rodzinie mezowi , ojcu i Koronie zasluguje na 100 x gorsze slowa.

 • 1-mark-adams

  Oceniono 12 razy 4

  "Śmieć z przyczepy" w ustach brytolskiej obciągary to nic obraźliwego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX