Książę Harry wykupił dla siebie cały wagon w pierwszej klasie. Tak dotarł na konferencję o ekologii. "46 miejsc na jego wielkie ego"

Książę Harry udał się ostatnio do Edynburga na konferencję dotyczącą turystyki ekologicznej. Pojechał pociągiem, co było bardzo ekologiczne. Jest tylko jeden problem - wagonem jechał zupełnie sam, wykupiwszy wcześniej wszystkie miejsca.

Niedawno informowaliśmy Was o tym, że książę Harry zostawił na chwilę Meghan Markle i Archiego w Kanadzie, a sam udał się do Szkocji. Występował podczas edynburskiej międzynarodowej konferencji na rzecz turystyki ekologicznej. Paparazzi przyłapali go wówczas na dworcu kolejowym. Oczywiście podróż pociągiem jest jednym z najbardziej ekologicznych rozwiązań - o ile jedzie się razem z innymi pasażerami.

Zobacz wideo Najciekawsze momenty z życia księcia Harry'ego oraz księżnej Meghan:

Książę Harry wykupił całą pierwszą klasę w pociągu

Jakiś czas temu książę Harry i Meghan Markle byli krytykowani za to, że na wakacje latają prywatnym odrzutowcem. Takie działania mają oczywiście bardzo niekorzystny wpływ na środowisko. Na konferencję dotyczącą ekologii książę Harry postanowił więc wybrać się pociągiem. I wszyscy na pewno pochwaliliby jego decyzję, gdyby nie fakt, że w tym celu wykupił on... całą pierwszą klasę.

Podczas pięciogodzinnej podróży z Londynu do Edynburga księciu towarzyszyli jedynie ochroniarze. Zachowanie Harry'ego słabo wypada na tle ostatniej podróży księżnej Kate i księcia Williama, którzy w podróż do Loughborough także udali się pociągiem, lecz usiedli w przedziale obok innych pasażerów.

Użytkownicy Twittera nie kryją oburzenia w związku z zachowaniem księcia Harry'ego:

Stracił kontakt z rzeczywistością.
Jeśli może wykupić całą pierwszą klasę, to niech też płaci za swoją ochronę.
46 siedzeń było przeznaczone na jego ogromnego ego.
Jechałem ostatnio pierwszą klasą ze Szkocji do Londynu. Zacznijmy od tego, że zazwyczaj w wagonie jest naprawdę niewiele osób. Wątpię więc, by ktokolwiek zauważył lub w jakikolwiek sposób przejął się jego obecnością na pokładzie.

Trzeba przyznać, że zachowanie księcia jest naprawdę zadziwiające. Zgadzacie się z internautami?

JP

Więcej o:
Komentarze (103)
Książę Harry wykupił dla siebie cały wagon w pierwszej klasie. Tak dotarł na konferencję o ekologii. "46 miejsc na jego wielkie ego"
Zaloguj się
 • montagnes44

  Oceniono 19 razy 13

  Jakby to jechał prezes, to dla ochroniarzy zabrakloby miejsc, nie mówiąc o pisbolszewicki towarzyszach.

 • ja5569

  Oceniono 9 razy 9

  Nic takiego nowego...
  "— Zapewne — odparł Wokulski — tym bardziej że weźmiemy osobny wagon.
  — Więc do jutra!
  Wokulski załatwił najpilniejsze interesa, na kolei zamówił wagon salonowy do Krakowa,"

  To byly czasy. Nawet taki Wokulski mogl miec osobny wagon. I to pod zaborem. A dzis ksieciu to wymawiaja. W jego ojczystym kraju!

 • klara551

  Oceniono 9 razy 9

  O matko przecież mógł kupić całą linię a nie tylko miejsca w jednym wagonie

 • daniell157

  Oceniono 6 razy 6

  I tak uważam że lepsze to niż prywatny odrzutowiec, nawet jak zapłacił za cały wagon to taniej wyszło, więc chyba lepiej nie?

 • mrarm

  Oceniono 8 razy 6

  No dobra, ale zapłacił przewoźnikowi za wsystkich, natomiast pociąg był lżejszy i mniej paliwa zużył. Część z ludzi, która by pojechała, zrezygnowała dzięki temu z podróży w ogóle.

  Każdy kij ma dwa końce.

 • Krzysztof Zieliński

  Oceniono 4 razy 4

  Rozmawia dwóch polskich biskupów:
  - Słyszałeś, papież Franciszek jeździ autobusem.
  - Naprawdę ? też sobie kupię.

 • ghs blar

  Oceniono 14 razy 4

  A kto bogatemu zabroni? Jak by wykupił 45 miejsc dla pseudodziennikarzy to by było okej?

 • lolitkawtrabancie

  Oceniono 3 razy 3

  Żyje jak zwykły człowiek. Tak zapowiadał.

 • sza man

  Oceniono 7 razy 3

  Taka to celebrycka ekologia. Nie przeszkadza w kupieniu dwusetnej pary butów czy jeździe jednoosobowym wagonem. Właściwie taka ekologia sprowadza się do gadania gładkich słówek, ewentualnie do włączenia trybu eco w sześciolitrowym suvie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX