Meghan Markle i książę Harry obiecali dbać o środowisko. Niestety, znów wygrała wygoda. Ekolodzy oburzeni ich podróżą do Nicei. Nic dziwnego!

Meghan Markle i książę Harry znów są na językach zagranicznej prasy. Wszystko za sprawą kolejnej podróży, w którą wybrali się prywatnym odrzutowcem.

Kilka dni temu pisaliśmy o 38. urodzinach Meghan Markle. Księżna postanowiła spędzić je w rodzinnym gronie, tylko w towarzystwie Harry'ego i synka Archiego. Mimo to, cała trójka spędziła sześć uroczych dni w luksusowej willi na Ibizie. Członkowie rodziny królewskiej jako środek transportu wybrali prywatny odrzutowiec. Ta decyzja nie spodobała się zarówno mediom, jak i internautom.

Meghan Markle i książę Harry ponownie lecieli prywatnym odrzutowcem

Ostatnia informacja o tym, że Meghan i Harry zdecydowali się na podróż prywatnym odrzutowcem, wywołała niemałe kontrowersje. Portal "Daily Mail" policzył, że ich podróż wyemitowała sześciokrotnie więcej dwutlenku węgla, niż gdyby zdecydowali się na zwykły lot z Londynu. Od razu zarzucono parze hipokryzję, ponieważ od samego początku kreowali się na osoby dbające o środowisko. Całą sytuację podsyciły również słowa Harry'ego, który zdradził, że razem z Meghan planują jeszcze tylko jedno dziecko. Powodem ich decyzji ma być właśnie troska o środowisko. Jedna osoba mniej oznacza zmniejszenie rocznej produkcji dwutlenku węgla o 58,6 tony. 

Okazało się, że królewska para nie przejęła się negatywnymi komentarzami. Ponownie wybrali się w podróż prywatnym odrzutowcem, tym razem na południe Francji. Meghan i Harry lecieli luksusowym samolotem Cessna, na pokładzie którego znajduje się 12 miejsc oraz bar z przekąskami. Według "The Sun" podróż do Nicei wyemitowała siedem razy więcej dwutlenku węgla na osobę niż lot komercyjny.

Meghan Markle na pokładzie prywatnego odrzutowcaMeghan Markle na pokładzie prywatnego odrzutowca Forum

Tego dnia Meghan miała na sobie białą koszulę oraz kapelusz z okrągłym rondem. Przez cały czas czule trzymała małego Archiego w objęciach. Harry założył zielony t-shirt, niebieską czapkę z daszkiem oraz okulary przeciwsłoneczne. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii.

Niedawno Meghan Markle spełniła swoje marzenie i poznała Beyonce na premierze "Króla Lwa":

Zobacz wideo

KB

Więcej o:
Komentarze (71)
Meghan Markle i książę Harry obiecali dbać o środowisko. Niestety, znów wygrała wygoda. Ekolodzy oburzeni ich podróżą do Nicei. Nic dziwnego!
Zaloguj się
 • Gość: Daria

  Oceniono 28 razy 12

  Niech sobie latają nawet migami.... tylko po co ta stara hipokrytka i jej ryży udają, że im zależy na środowisku i że są Eco????

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 7

  Cała rodzina królewska lata nieustannie tym samolotem. Szczególnie, że mają wiele prywatnych posiadłości w innych krajach.
  Tylko Elżbieta jeździ pociągiem (ze względu na wiek).

 • Gość: gość

  Oceniono 12 razy 6

  Wy nic nie rozumiecie,oni mówią że to wszystko dotyczy maluczkich ,jedna z naszych "gwiazd" apelowała o adopcje psów ze schronisk a sama mając jednego rasowego dokooptowała drugiego a jakże też rasowego,kundle są dla szaraków,tyle warte ich słowa bo po ich czynach tego nie uświadczysz,a uważają się za wyrocznie od wszystkiego.

 • Gość: Qet

  Oceniono 9 razy 5

  I zaraz pewnie napiszecie, że wynajęli apartament za 300 tys. za dzień.

 • Gość: gosc

  Oceniono 17 razy 5

  Nie rozumiecie, ze tzw troska o srodowisko i ekologia to tematy i zakazy dla plebsu? Bo pozostali robia na tym majatki i zyja wygodnie? Nikt nie zastanwial sie, ze wiekszym niz plastikowe slomki problemem sa pieluchy, worki na smieci i produkcja ubran? Slyszeliscie zeby ktokolwiek mowil o ogrniczaniu produkcji ubran? Czy pojawia sie moda na 'minimaln'a szafe? Nie! Wiecej, czesciej, szybciej! Bo na tym zarabia sie. Dalej wierzcie i ekscytujcie sie ochrona srodowiska

 • Gość: Nadia

  Oceniono 4 razy 4

  Jak tacy jesteście mądrzy to proszę podać ile wy emitujecie gazów cieplarnianych do atmosfery rocznie, bo ja np. 6,243 kg CO2. No, proszę pochwalcie się!!! A dopiero potem krytykujcie. Poza tym pieniądze, które przekazał Elton nie idą na jakiś tam cel charytatywny tylko na ochronę środowiska. Wystarczy, że za te pieniądze nasadzą drzew. Aby pochłonąć moją ilość CO2, którą emituję rocznie wystarczy nasadzić 1,73 ha drzew. To jeżeli za pieniądze Eltona nasadzą drzew to ich lot był bezemisyjny. Nie macie pojęcia o czym piszecie, ale wymądrzać sie przecież trzeba. Bardzo typowe to dla Polaczków, niestety!!!

 • Gość: Kia

  Oceniono 10 razy 4

  A Eltohn John ich bronił, że to był lot neutralny klimatycznie 😂 Pewnie odrzutowiec na wodę deszczówkę

 • Gość: Mmh

  Oceniono 12 razy 4

  Dbają o środowisko tylko wtedy gdy w grę nie wchodzi ich wygoda

 • Gość: Hipokryzja megan

  Oceniono 12 razy 4

  Megan po raz kolejny udowodniła że to co robi a to mówi to dwie różne rzeczy hahahhahaha. Kocha pieniądze i styl życia jaki teraz ma po prostu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX