Meghan Markle na oficjalnych zdjęciach w sobotę wyglądała bosko. Ale fotki z samochodu jej nie ucieszą

Meghan Markle i książę Harry byli widziani podczas oficjalnego wydarzenia w miniony weekend. Księżna cały czas promiennie uśmiechała się do fotoreporterów. Jednak zanim do nich wyszła, siedzącej w samochodzie parze też robiono zdjęcia. Ich efekt nie jest najpiękniejszy...

Meghan Markle i książę Harry przybyli na muzyczny festiwal Mountbatten w Royal Albert Hall w Londynie. Księżna oszołomiła zgromadzonych czerwoną kreacją i zarażała wszystkich uśmiechem. Ale kiedy Harry i Meghan myśleli, że nikt ich nie obserwuje, nie nałożyli na twarze szczęśliwych masek.

Zobacz wideo Książę Harry pierwszy raz pokazał się publicznie od czasu ogłoszenia odejścia z dworu

Prawdziwe twarze Meghan i Harry'ego?

Do sieci trafiło zdjęcie, na którym Meghan marszczy czoło, a Harry ma zupełnie obojętny wyraz twarzy. Fotografia wzbudziła obawy wśród internautów, którzy twierdzą, że para nie jest tak naprawdę ze sobą szczęśliwa. 

Nie obchodzi mnie, co ktoś mówi, jestem przekonany, że książę Harry jest zdominowany w związku z Meghan Markle - napisał autor tweeta.

Pod publikacją pojawiło się sporo komentarzy, w których internauci przyznają rację autorowi, który twierdzi, że Harry jest nieszczęśliwy w związku z Meghan. 

Ona wygląda demonicznie!
Czy fotograf uchwycił ich rzeczywistość?
To zdjęcie jest niewiarygodnie smutne! Harry wygląda na zrozpaczonego i osłabionego - pisali. 

Portal ExpressUK zwrócił się do Judi James, ekspertki ds. mowy ciała o przeanalizowanie tego zdjęcia. Specjalistka stwierdziła, że Harry wygląda, jakby walczył z myślami i był przygnębiony w związku z odejściem z rodziny królewskiej. Impreza 7 marca miała dla niego słodko-gorzki charakter, bo było to jedno z ostatnich jego wyjść w oficjalnej roli.

Uśmiech Harry'ego zniknął. Zastąpił go bardzo odległy i raczej smutny wyraz oczu. [...] Pomimo wszystkich uśmiechów, odejście z rodziny jest dla niego trudne. Musi porzucić wszystko w Wielkiej Brytanii, co przysparza mu smutku - stwierdziła Judy James. 

Opinie ekspertów są sprzeczne. Jedni twierdzą, że książę wygląda, jakby był pod dyktaturą aktorki. Inni uważają, że Meghan i Harry są w sobie ostentacyjnie i do szaleństwa zakochani. Możemy tylko się domyślać, jak jest naprawdę...

DK

Więcej o: