Zdjęcie Meghan Markle z mężem mówi wszystko. Ekspertka od mowy ciała oceniła, czy para jest szczęśliwa: "uległy" Harry

Meghan Markle i książę Harry pojawili się razem na wydarzeniu, podczas którego jeszcze oficjalnie reprezentowali rodzinę królewską. To było ich pierwsze "książęce" wyjście od czasu megxitu! Jak się zachowywali? Ekspertka od mowy ciała twierdzi, że nigdy nie widziała tak prawdziwej Meghan.

Meghan Markle i Harry wrócili na kilka dni do Londynu, żeby wypełnić swoje ostatnie książęce obowiązki. Marzec jest dla nich miesiącem oficjalnego pożegnania się z rodziną królewską. Pierwszy raz od megxitu pojawili się na wydarzeniu wagi państwowej. Okazuje się, że dopiero teraz możemy poznać "prawdziwą twarz" amerykańskiej aktorki. Nigdy wcześniej nie była tak naturalna i swobodna w wyrażaniu siebie. Ekspertka od mowy ciała oceniła, czy para jest szczęśliwa i zwróciła uwagę na "uległość" księcia Harry'ego. To zdjęcie mówi wszystko!

Zobacz wideo Meghan Markle nie ma zamiaru rezygnować ze swojej pasji do aktorstwa. Jeszcze jako księżna chciała wrócić do pracy!

"Naturalna" Meghan i "uległy" Harry

Para książęca mogła wreszcie odetchnąć z ulgą. Od megxitu minęło już kilka tygodni, a media przyzwyczaiły się do sytuacji i przerzucają swoje zainteresowanie na inne tematy. Pozostali członkowie rodziny królewskiej powoli pogodzili się z przeprowadzką Harry'ego i jego żony do Kanady. Co prawda, małżonkowie jeszcze do końca marca zmuszeni są pełnić królewskie obowiązki, jednak widać, że nie przejmują się tym, jak wypadną podczas oficjalnych uroczystości. Mogą pozwolić sobie na naturalność i swobodę. Zauważalne jest to głównie u Meghan, która dusiła się pod osłoną królewskich zasad. Aktorka teraz rozkwita!

Meghan i Harry pojawili się na londyńskiej gali wręczenia nagród dla weteranów i członków sił zbrojnych. Oboje nie szczędzili uśmiechów i wzajemnych czułych gestów. Patrzyli na siebie tak, jakby ich związek dopiero się zaczynał, a uczucie rodziło na nowo. Trzymali się za ręce i wymieniali głębokimi spojrzeniami. Fotorelację z uroczystości oceniła ekspertka od mowy ciała, Adrianne Carter, która w porannym programie telewizyjnym stwierdziła, że para książęca z pewnością jest szczęśliwa! A dowodem na to jest chociażby to zdjęcie...

Meghan Markle i książę HarryMeghan Markle i książę Harry East News

Adrianne zwróciła uwagę na "uległość" mężczyzny, o której świadczyć ma swobodne oddanie dłoni swojej partnerce. Jednocześnie gest ten mówi o zaufaniu i wielkiej miłości do żony: 

To Harry aktualnie zbliża się do jej świata, więc tym samym on jest bardziej uległy, gdy Meghan trzyma jego dłoń w obu rękach. To niezwykłe. Zazwyczaj jest to gest zdominowany przez mężczyzn - zaborczy, ale nie w negatywny sposób. Po prostu bardzo wyraźnie widać, że są parą i są razem bardzo szczęśliwi. 

Zgadzacie się z opinią ekspertki? Też uważacie, że dopiero teraz mamy okazję poznać prawdziwą Meghan?

BWO 

Więcej o:
Komentarze (29)
Zdjęcie Meghan Markle i księcia mówi wszystko. Ekspertka od mowy ciała oceniła, czy para jest szczęśliwa: "uległy" Harry
Zaloguj się
 • li_lah

  Oceniono 23 razy 11

  Normalne zachowanie, nie widzę tu nic złego.Ludzie którzy się kochają tak się zachowują.

 • joahsud

  Oceniono 12 razy 8

  Cztery artykuły o jednym wydarzeniu... Nasze polskie celebrytki muszą się nieźle napocić żeby portale plotkarskie je dostrzegły, a Meghan? Wystarczy, że gdzieś się pojawi, złapie męża za rękę i już temat tygodnia. Co wy bez niej zrobicie jak już przestanie wykonywać książęce obowiązki ? :)

 • dgajewski

  Oceniono 11 razy 7

  Kocham te ekspertki od ciała - prawdy naukowej tym w tyle co w astrologii, równie dobrze tytuł by mógł brzmieć, wróżka po sprawdzeniu horoskopu stwierdziła.

 • white_lake

  Oceniono 38 razy 6

  Nie trzeba być żadną ekspertką, żeby zauważyć, że zrobił się z niego pantofel.

 • e.olsen

  Oceniono 7 razy 5

  Taaaaa... Kolejna szamanka - ekspierdka od mowy ciała wydaliła opinię, opartą na magii...

 • kkk_3

  Oceniono 19 razy 5

  on ma minę i postawę ciała jak śnięta ryba, chyba mu już po prostu wszystko jedno.

 • gonzo44

  Oceniono 24 razy 4

  oj Harry, Harry - dałeś się jak nie powiem kto, złapać wyrachowanej, starszej od Ciebie, 40-tce... jako członek Rodziny, niestety już tego nie naprawisz.... Trzeba było brać przykład ze starszego brata.

 • iberka

  Oceniono 15 razy 3

  Nie potrzebni eksperci żeby widzieć kto rządzi w tym związku.

 • rikol

  Oceniono 3 razy 1

  Jasne, że ulegly, bo prywatnie meghan wyglada tak

  htt ps://i.dailymail.co.uk/1s/2020/03/07/23/25676742-8086571-image-a-152_1583625356218.jpg

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX