Para zaręczyła się na oczach Meghan Markle i księcia Harry'ego. Ich reakcja? To trzeba zobaczyć

Meghan Markle i książę Harry byli świadkami bardzo romantycznej chwili podczas ich pierwszego wyjścia publicznego od ogłoszenia megxitu.

Podczas wygłaszania swojego przemówienia po wygraniu nagrody Recognizing Achievement Award w konkursie Endeavour Fund Awards weteran Danny Holland zaprosił na scenę swoją dziewczynę. Chwilę później w obecności wszystkich gości specjalnych, w tym Meghan Markle i księcia Harry'ego, oświadczył się jej.

Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

Zobacz wideo

Meghan Markle nie kryła wzruszeń na widok zaręczyn

Gdy tylko weteran uklęknął przed swoją ukochaną, z tłumu rozległy się oklaski i wiwaty. Harry i Meghan szeroko uśmiechnęli się i także zaczęli klaskać. Księżną wyraźnie wzruszył widok oświadczającego się mężczyzny. Położyła rękę na kolanie Harry'ego, a gdy świeżo zaręczona para zeszła ze sceny, Meghan ze zdumieniem przyłożyła ręce do piersi.

 

Gala wręczenia nagród Endeavour Fund Awards, która odbyła się w Londynie w miniony czwartek, była pierwszym oficjalnym wystąpieniem Harry'ego i Meghan od czasu, gdy księżna Sussex wróciła do Wielkiej Brytanii by wypełnić ostatnie królewskie zobowiązania. Z końcem marca para oficjalnie pożegna się ze swoimi tytułami i dotychczasowymi obowiązkami.

Fani z całego świata cały czas, zastanawiają się, jak będzie wyglądać dalsza kariera Meghan Markle. Media coraz śmielej piszą o jej powrocie do aktorstwa. Sama zainteresowana nie odniosła się do plotek, jednak nieprzypadkowy jest fakt, że Harry już w ubiegłym roku prowadził rozmowy z pracownikami Disneya. Okazuje się jednak, że Markle może nie nawiązać współpracy z kultową wytwórnią, ponieważ zdaniem producentów jest "zbyt kontrowersyjna". Żałujecie?

Więcej o: