Księżna Kate unikała nawiązywania kontaktu wzrokowego z Meghan i Harrym. Konflikt się zaostrza

Rodzina królewska zebrała się po raz ostatni w pełnym składzie podczas Dnia Wspólnoty Narodów. Księżna Kate unikała Meghan Markle, jak tylko mogła i są na to dowody!

Królowa Elżbieta, księżna Camilla, książę Karol, księżna Kate, książę William, Meghan Markle i książę Harry spotkali się na mszy w Opactwie Westminsterskim z okazji obchodów Dnia Wspólnoty Narodów. Książę i księżna Sussex na początku roku ogłosili, że odchodzą z rodziny królewskiej, a 31 marca mają ustąpić ze swoich stanowisk. Niespodziewana decyzja zraniła bliskich Harry'ego. Księżna Kate podczas spotkania 9 marca unikała Meghan i Harry'ego, co uchwyciły kamery. 

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William z wizytą w Irlandii. Tak się prezentowali

Księżna Kate unikała kontaktu wzrokowego z Meghan i Harrym

Spotkania rodzinne nie należą do najłatwiejszych, zwłaszcza gdy należysz do jednej z najpopularniejszych rodzin na świecie. Podczas publicznych spotkań członków monarchii wszystkie obiektywy są skierowane w ich stronę. 

Księżna Kate bardzo oschle powitała Meghan i Harry'ego, którzy przybyli na ostatni tour po Wielkiej Brytanii przed odejściem z dworu. Książę William i jego żona skinęli głowami, witając się z Sussexami. Para książęca w ten sposób zastosowała się do królewskiej etykiety, ale dało się zauważyć, że zrobili to niechętnie. Dodatkowo Kate i William unikali kontaktu wzrokowego z Meghan i Harrym, co wyłapały kamery. 

Księżna Kate i książę William w Opactwie zostali posadzeni tuż obok księcia Karola i księżnej Camilli. Dzięki temu Kate była zdecydowanie lepiej widoczna niż Meghan. Czekając na królową Meghan i Harry nawiązali kontakt z księciem Edwardem, gdy w tym czasie księżna Kate rozmawiała z księciem Williamem i hrabiną Wessex.

Podczas tego spotkania dało się zauważyć, że William ignorował młodszego brata. Harry w czasie mszy był bardzo poddenerwowany i rozemocjonowany

Kiedy księżna Kate dowiedziała się, że Meghan i Harry odchodzą z rodziny królewskiej, poczuła się zdradzona. Zawsze starała się pomóc młodszemu bratu męża, który finalnie tego nie docenił. Żona księcia Williama dodatkowo nie rozmawia z Meghan od czasu "Megxitu"

DK

Więcej o:
Komentarze (15)
Księżna Kate unikała nawiązywania kontaktu wzrokowego z Meghan i Harrym. Konflikt się zaostrza
Zaloguj się
 • gosc25

  Oceniono 10 razy 2

  teraz widać jak na dłoni, kto jest sprawcą całego konfliktu. Kate jest tak zazdrosna o szczęście Harrego, że nawet publicznie nie potrafi opanować swojej zazdrości.

 • mazzini890

  Oceniono 10 razy 2

  Co pokazuje że nie tylko Sussexowie ale i para WK nie są święci. Była zazdrość i walka o wpływy. William dużo traci takim zachowaniem.

 • minotaurska543

  Oceniono 8 razy 2

  "Zawsze starała się pomóc młodszemu bratu męża, który finalnie tego nie docenił" - jak rozumiem macie kontakty w Pałacu i wiecie to wszystko z pierwszej ręki?

 • claudiusz

  Oceniono 7 razy -1

  meghan to jest "garbage from the trailer "

 • kzlis

  Oceniono 13 razy -1

  Czy według plotka powinni usiąść z tyłu ustępując miejsca harremu i meghan żeby nie czuli się niedoceniani w rodzinie?

 • rikol

  Oceniono 9 razy -3

  No cóż, Meghan i Harry nie mogą liczyć na normalne traktowanie, po tym, jak publicznie obrazili królową. Tu nie chodzi tylko o uczucia babci czy brata, tu chodzi o przyszłość monarchii. Kiedy Harry przyjechał do Anglii, dziennikarze powitali go pytaniami, czy przeprosi babcię za to, że ją obraził. To o czymś świadczy. Do niedawna żaden dziennikarz nie pozwoliłby sobie na coś takiego. A William z Kate są najbardziej lubianymi przez społeczeństwo osobami z rodziny królewskiej, ponad 70% poparcia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX