Księżna Kate czuje się zdradzona. Zawsze starała się, żeby książę Harry był szczęśliwy. Decyzja jego i Meghan bardzo ją zraniła

Księżna Kate bardzo przeżywa decyzję Harry'ego i Meghan. Nie znosi patrzeć, jak cierpi książę William.

Księżna Kate i książę William poczuli się zdradzeni. Wszystko za sprawą oświadczenia, jakie wydali książę Harry i Meghan Markle. 8 stycznia księżna i książę Sussex ogłosili, że chcą podzielić swoje życie pomiędzy Amerykę Północną i Wielką Brytanię, stać się niezależni finansowo, a także zrezygnować z części obowiązków i przywilejów. Brytyjskie media dotarły do reakcji pary książęcej na instagramowe ogłoszenie. 

Księżna Kate czuje się zdradzona

Fox News podaje, że księżna Kate zawsze starała się pomóc młodszemu bratu męża. Wspierała go w trudnych chwilach albo próbowała poprawić mu humor. 

Kiedy Harry czuł się źle lub miał problemy, William i Kate byli przy nim. Księżna jest niesamowicie zraniona. Była jak mentor dla Harry'ego, zanim pojawiła się Meghan i nienawidzi patrzeć na tak zdenerwowanego Williama - powiedział informator.

Podobno królowa namawiała braci do pojednania i przedstawienia wspólnego frontu. Oboje są zbyt dumni, a Harry jest bardzo uparty.

Ostatnio z Wielkiej Brytanii dotarła do nas informacja, że książę William nie przyjął dobrze decyzji swojego brata. Książę stwierdził, że całe życie opiekował się Harrym, ale już nie może tego robić.

Mamy nadzieję, że z czasem pary książęce dojdą do porozumienia. 

DK

ZOBACZ: Księżna Kate i książę William odwiedzili Pakistan

Zobacz wideo