Meghan i Harry chcieli dokuczyć Kate? Data ich odejścia nie jest przypadkowa. Dziś ważny dzień dla przyszłej królowej. "Jak wrednie!"

Media na całym świecie obiegła informacja o niespodziewanej decyzji Meghan i księcia Harry'ego. Dlaczego zrobili to właśnie teraz?

Tego nikt się nie spodziewał. Meghan Markle i książę Harry postanowili zrezygnować ze swoich oficjalnych funkcji i wycofać się z królewskiego życia. Oświadczenie w tej sprawie wydał już Pałac Buckingham, a przeczytacie je TUTAJ. Dlaczego wybrali akurat tę datę?

Księżna Kate w cieniu Meghan i Harry'ego

8 stycznia 2020 roku księżna i książę Sussex opublikowali na Instagramie post, w którym poinformowali, że wycofują się z królewskich obowiązków. Dlaczego ta data jest tak znacząca? Dzień później, czyli 9 stycznia swoje 38. urodziny obchodzi Kate Middleton.

Czy Meghan i Harry zrobili to specjalnie? W końcu doskonale wiedzieli, kiedy żona księcia Williama obchodzi urodziny i jak to zostanie odebrane przez opinię publiczną. Zauważyli to również fani i obserwatorzy rodziny królewskiej.

Zrobili to akurat przed urodzinami Kate? Jak wrednie!
Meghan nie mogła poczekać jednego dnia, aby ogłosić to dzień po urodzinach Kate?
Wszystkiego najlepszego, Kate! Prawdziwa księżniczka! - pisali pod postem Meghan i Harry'ego.
 

Myślicie, że zrobili to specjalnie? Nie ukrywajmy, że pytanie nasuwa się samo - nie mogli poczekać jednego dnia z opublikowaniem oświadczenia?

Tak niedawno cała rodzina królewska świętowała urodziny Elżbiety II:

Zobacz wideo

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.