Paparazzi przyłapali księżną Kate w drodze do Pałacu Kensington. Minę miała nietęgą. Ponoć Meghan i Harry popsuli jej urodziny

Księżna Kate już dotarła na swoją imprezę urodzinową. Zadowolona raczej nie jest.

Księżna Kate świętuje dziś 38. urodziny i wszyscy starali się, by to był jej dzień. W Pałacu Kensington zaplanowano nawet z tej okazji imprezę, która najpewniej i tak przyćmiona zostanie środową decyzją Meghan Markle i Harry'ego. Paparazzi uchwycili na zdjęciu solenizantkę wjeżdżającą na królewską posesję. Jej mina? Nietęga.

Księżna Kate przyjechała na rodzinne spotkanie

Decyzja pary książęcej z Sussex zaskoczyła niemalże wszystkich. Największy szok przeżyła ponoć królowa, która o wszystkim dowiedziała się z mediów. Zadowoleni z pewnością nie byli również Kate i William, bo nie tak miały wyglądać kolejne urodziny księżnej. Impreza zorganizowana w czwartek po południu upłynie pod znakiem kontrowersyjnego wypisania się z rodziny królewskiej Meghan i Harry'ego. 

Zanim jednak dojdzie do rozmów, paparazzi czujnie czekają pod pałacem, by wychwycić zjeżdżających się gości. Na ten moment zjawiła się już Kate, która prowadziła samochód. Sądząc po minie, nie była zadowolona. 

Wszyscy z niecierpliwością czekają również, jak potoczy się sytuacja i kiedy oświadczenie w sprawie wyda królowa Elżbieta. Przypomnijmy że, ostatni raz sytuacja wypisania się z dworu miała miejsce w 1936 roku, kiedy to abdykował król Edward VIII Windsor.

CW

Ostatnie publiczne wyjście Meghan i Harry'ego jako członków rodziny królewskiej. 

Więcej o:
Komentarze (14)
Księżna Kate przyjechała do Pałacu Kensington, by celebrować urodziny
Zaloguj się
 • Gość: bullshit

  Oceniono 37 razy 33

  ale debilizm, kobieta skupiona, bo prowadzi samochód, a tu jakiś kretyn pisze "sądząc po minie, nie była zadowolona", ręce opadają, jak można takie piardy puszczać publicznie...
  zapewne "redaktorzy" plotka siedzą za kierownicą z permanentnym uśmiechem od ucha do ucha, o ile w ogóle mają już prawo jazdy

 • Gość: gosc

  Oceniono 11 razy 11

  Królowa już wydała oświadcznie, sytuacja nie może się potoczyć, a "na ten moment" jest niepoprawnym wyrażeniem.

 • Gość: gosc

  Oceniono 27 razy 9

  Dlaczego miała by być niezadowolona z ruchu Meghan i Harrego ? Teraz jest szczytowa popularność tej pary a potem to juz tylko coraz mniej zainteresowania. Na dłuższą metę zyskuje i Kate i William. Rozsądni i stabilni ludzie zawsze są w cenie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Mina jak każda inna w czasie prowadzenia samochodu. To, że księżna to nie znaczy, że zawsze na jej twarzy ma gościć malowany uśmiech. Niepotrzebnie doszukiwać dodatkowych powiązań z rzekomym konfliktem z Meghan.

 • Gość: sdfvb

  Oceniono 18 razy 2

  :LOL: Nie przyćmili jej urodzin tylko raczej nie mogli jej zrobić lepszego prezentu. Przecież światłe specjalistki od monarchii które udzielają się tu w komentarzach twierdzą, że Kate czuła się zagrożona przez Meghan... teraz Meghan postanowiła wrócić do swojego prawowitego statusu "Pani (bo już nie panny) Nikt", więc Kaśce w żaden sposób nie zagraża. Bo amerykańska trzecioligowa celebrytka nawet po awansie do pierwszej ligi celebrytów to wciąć żadna konkurencja dla żony przyszłego króla :)

 • Gość: Wert

  Oceniono 30 razy 0

  Kate ma zawsze taki zacięty wyraz twarzy nie jest to sympatyczna osoba

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX