Paparazzi przyłapali księżną Kate w drodze do Pałacu Kensington. Minę miała nietęgą. Ponoć Meghan i Harry popsuli jej urodziny

Księżna Kate już dotarła na swoją imprezę urodzinową. Zadowolona raczej nie jest.

Księżna Kate świętuje dziś 38. urodziny i wszyscy starali się, by to był jej dzień. W Pałacu Kensington zaplanowano nawet z tej okazji imprezę, która najpewniej i tak przyćmiona zostanie środową decyzją Meghan Markle i Harry'ego. Paparazzi uchwycili na zdjęciu solenizantkę wjeżdżającą na królewską posesję. Jej mina? Nietęga.

Księżna Kate przyjechała na rodzinne spotkanie

Decyzja pary książęcej z Sussex zaskoczyła niemalże wszystkich. Największy szok przeżyła ponoć królowa, która o wszystkim dowiedziała się z mediów. Zadowoleni z pewnością nie byli również Kate i William, bo nie tak miały wyglądać kolejne urodziny księżnej. Impreza zorganizowana w czwartek po południu upłynie pod znakiem kontrowersyjnego wypisania się z rodziny królewskiej Meghan i Harry'ego. 

Zanim jednak dojdzie do rozmów, paparazzi czujnie czekają pod pałacem, by wychwycić zjeżdżających się gości. Na ten moment zjawiła się już Kate, która prowadziła samochód. Sądząc po minie, nie była zadowolona. 

Wszyscy z niecierpliwością czekają również, jak potoczy się sytuacja i kiedy oświadczenie w sprawie wyda królowa Elżbieta. Przypomnijmy że, ostatni raz sytuacja wypisania się z dworu miała miejsce w 1936 roku, kiedy to abdykował król Edward VIII Windsor.

CW

Ostatnie publiczne wyjście Meghan i Harry'ego jako członków rodziny królewskiej. 

Zobacz wideo