Czym teraz zajmą się Harry i Meghan? Dziennikarz zdradza, co usłyszał od "źródła". "Nie zdziw się, mają zamiar zarabiać dużo pieniędzy"

W środę wieczorem Meghan i Harry opublikowali post, w którym poinformowali, że wycofują się ze swoich królewskich funkcji. Co teraz zamierzają robić?

Ta informacja wstrząsnęła mediami na całym świecie. Meghan Markle i książę Harry postanowili odłączyć się od rodziny królewskiej i zacząć żyć na własny rachunek. W opublikowanym w środę oświadczeniu poinformowali, że chcą się stać niezależni finansowo. Z czego więc będą się teraz utrzymywać?

Czym będą się zajmować Meghan i Harry?

Księżna i książę Sussex w niespodziewanym poście na Instagramie napisali, że rezygnują z królewskich funkcji i co za tym idzie, chcą sami na siebie zarabiać.

Po wielu miesiącach przemyśleń i prywatnych rozmów zdecydowaliśmy się w tym roku dokonać zmiany. (...) Rezygnujemy z wysokich rangą funkcji w rodzinie królewskiej, postanowiliśmy stać się finansowo niezależni. Jednocześnie dalej będziemy wspierać jej Królewską Mość - czytamy w oświadczeniu.

Skoro Meghan i Harry nie zamierzają być uzależnieni od królowej, co będą robić? Dan Wootton, redaktor zagranicznego dziennika "The Sun" skontaktował się ze źródłem, które zdradziło, jakie mają plany na najbliższe miesiące.

Moje źródło poinformowało mnie, że para będzie pracować nad produktami komercyjnymi: Nie zdziw się, Harry i Meghan mają zamiar zarabiać dużo pieniędzy i zaczną to robić najszybciej, jak będzie to możliwe.

W czwartek rano wystartowała strona Meghan i Harry'ego, na której para odpowiada na wiele nurtujących pytań. Czytamy na niej, że księżna i książę Sussex planują zarabiać, wykorzystując swoje kwalifikacje zawodowe. Przypomnijmy, że Meghan jest aktorką znaną m.in. z serialu "Suits", a Harry od 16 kwietnia 2011 roku jest kapitanem Korpusu Lotniczego Wojsk Lądowych Wielkiej Brytanii.

Dodatkowo, cenią sobie możliwość uzyskiwania zawodowego przychodu, czego zabrania im struktura, w której obecnie się znajdują.

Czy Meghan i Harry dalej będą podróżować po świecie?

Zobacz wideo

Jak myślicie, kiedy rzeczywiście Meghan i Harry zyskają niezależność finansową?

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.