Królowa Elżbieta II na Instagramie milczy na temat Meghan i Harry'ego. Ale wrzuciła nowy post. Zwróciła się wprost do Kate

Najnowszy post na profilu królowej Elżbiety II na Instagramie jest bardzo wymowny. Monarchini nie odniosła się w żaden sposób do decyzji księcia Harry'ego i Meghan Markle, a za to złożyła życzenia księżnej Kate.

Księżna Kate obchodzi dziś 38. urodziny, które zostały przyćmione wycofaniem się Meghan Markle i księcia Harry'ego z rodziny królewskiej. Niektórzy twierdzą nawet, że książęca para specjalnie wybrała taki termin, żeby zrobić żonie Williama na złość. Może coś w tym być, zwłaszcza że Meghan i Harry nie złożyli szwagierce urodzinowych życzeń. O tym nie zapomniała jednak królowa Elżbieta II, która opublikowała  życzenia dla Kate na Instagramie. To był nie tylko miły, ale i wymowny gest. Monarchini w żaden sposób nie odniosła się bowiem do decyzji Meghan Markle i księcia Harry'ego. Zupełnie ją zignorowała.

Królowa Elżbieta II składa księżnej Kate życzenia

Na oficjalnym profilu królowej Elżbiety II na Instagramie pojawiły się życzenia z okazji 38. urodzin księżnej Kate.

Życzymy księżnej Cambridge wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

To jednak nie wszystko - na profilu pojawiło się bowiem mnóstwo zdjęć królowej i księżnej Kate. Na każdym wyglądają jak najlepsze przyjaciółki.

 

Warto zauważyć, że w ten sposób królowa nie tylko zignorowała decyzję Meghan Markle i księcia Harry'ego, ponieważ na ten temat nie wspomniała ani słowem na profilu, ale także wbiła szpilę Meghan. W dniu urodzin żony księcia Harry'ego pojawiły się co prawda życzenia na profilu królowej, ale zabrakło wspólnych zdjęć monarchini z Meghan.

 

Teraz już nie ma żadnych wątpliwości, kto tu jest ulubienicą królowej... Warto dodać, że o Kate nie zapomniał też książę Karol, który przy okazji zachował się jak matka i również zignorował fakt wycofania się swojego syna z rodziny królewskiej.

 

Czy oznacza to rodzinną zmowę milczenia, czy może nie powinniśmy się doszukiwać tu drugiego dna, jak myślicie?

KM

Księżna Kate i książę William odwiedzili Pakistan:

Zobacz wideo