Królowa Elżbieta II na Instagramie milczy na temat Meghan i Harry'ego. Ale wrzuciła nowy post. Zwróciła się wprost do Kate

Najnowszy post na profilu królowej Elżbiety II na Instagramie jest bardzo wymowny. Monarchini nie odniosła się w żaden sposób do decyzji księcia Harry'ego i Meghan Markle, a za to złożyła życzenia księżnej Kate.

Księżna Kate obchodzi dziś 38. urodziny, które zostały przyćmione wycofaniem się Meghan Markle i księcia Harry'ego z rodziny królewskiej. Niektórzy twierdzą nawet, że książęca para specjalnie wybrała taki termin, żeby zrobić żonie Williama na złość. Może coś w tym być, zwłaszcza że Meghan i Harry nie złożyli szwagierce urodzinowych życzeń. O tym nie zapomniała jednak królowa Elżbieta II, która opublikowała  życzenia dla Kate na Instagramie. To był nie tylko miły, ale i wymowny gest. Monarchini w żaden sposób nie odniosła się bowiem do decyzji Meghan Markle i księcia Harry'ego. Zupełnie ją zignorowała.

Królowa Elżbieta II składa księżnej Kate życzenia

Na oficjalnym profilu królowej Elżbiety II na Instagramie pojawiły się życzenia z okazji 38. urodzin księżnej Kate.

Życzymy księżnej Cambridge wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

To jednak nie wszystko - na profilu pojawiło się bowiem mnóstwo zdjęć królowej i księżnej Kate. Na każdym wyglądają jak najlepsze przyjaciółki.

Warto zauważyć, że w ten sposób królowa nie tylko zignorowała decyzję Meghan Markle i księcia Harry'ego, ponieważ na ten temat nie wspomniała ani słowem na profilu, ale także wbiła szpilę Meghan. W dniu urodzin żony księcia Harry'ego pojawiły się co prawda życzenia na profilu królowej, ale zabrakło wspólnych zdjęć monarchini z Meghan.

Teraz już nie ma żadnych wątpliwości, kto tu jest ulubienicą królowej... Warto dodać, że o Kate nie zapomniał też książę Karol, który przy okazji zachował się jak matka i również zignorował fakt wycofania się swojego syna z rodziny królewskiej.

Czy oznacza to rodzinną zmowę milczenia, czy może nie powinniśmy się doszukiwać tu drugiego dna, jak myślicie?

KM

Księżna Kate i książę William odwiedzili Pakistan:

Więcej o:
Komentarze (19)
Królowa Elżbieta II na Instagramie milczy na temat Meghan i Harry'ego. Ale wrzuciła nowy post. To życzenia dla Kate
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 19 razy 9

  milczenie w tym wypadku może też oznaczać zgodę...

 • Gość: x

  Oceniono 9 razy 7

  Wszyscy powariowali z tym instagramem, nawet królowie. Czy ludzie przestaną ze sobą normalnie rozmawiać? Składać sobie życzenia "na żywo"? Wyznawać sobie miłość "na żywo"?

 • Gość: gosc

  Oceniono 41 razy 3

  Kate sprawdza się w roli żony księcia, a Meghan nie. Meghan nie chce wypełniać dworskich obowiązków tak jak to jest oczekiwane i dlatego spadło na nią tyle krytyki. Dobrze, że rezygnuje, skoro to nie dla niej. Tylko po co się tego w ogóle podejmowała ? Czy liczyła na ogólny poklask i uwielbnienie ze względu na popularność Harrego ? Podobno jest feministką, a tu liczyła że skorzysta ze statusu męża ?

 • Gość: ja

  Oceniono 6 razy 2

  Ładne zdjęcia, obecna i przyszła królowa.

 • Gość: Anna

  Oceniono 1 raz 1

  Kate zachowuje się jak na księżnę przystało. Wiedziała co ją czeka i konsekwentnie wypełnia swoją powinnosc. Zachowuje się nienagannie, ubiera stosownie więc zasłużyła na sympatię ludzi. Poza tym ma klasę. Megan? Aktoreczka, bez żadnej osobowości, zachowuje się jak rozwydrzony bachor, i myśli że wszyscy jej będą ulegać.

 • Gość: Viki

  Oceniono 11 razy 1

  Megan to Kon Trojanski który wjechał do rodziny królewskiej.

 • megg.pop

  Oceniono 19 razy 1

  Kolejna Wallis Simpson..

 • Gość: Nadia

  Oceniono 2 razy 0

  No, rzeczywiście mnóstwo - dwa...

 • sselrats

  Oceniono 8 razy 0

  Ale dlaczego krolowa wstawia to w mediach USA?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX