Meghan Markle wychodzi z londyńskiego teatru na chwilę przed ogłoszeniem odejścia z dworu. Miała na sobie płaszcz z sieciówki

Meghan Markle została przyłapana przez paparazzich, gdy w asyście ochrony wychodziła z londyńskiego teatru. Co ciekawe, miała na sobie płaszcz, który może kupić sobie niemalże każdy.

Meghan Markle kilka godzin przed ogłoszeniem odejścia z dworu, odwiedziła Teatr Narodowy w Londynie, co nie umknęło oczom fotoreporterów. Księżna Sussex jak zwykle postawiła na elegancką stylizację, jednak tym razem zrezygnowała z luksusowych marek i postawiła na te dostępne dla każdego. 

Meghan Markle w płaszczu z sieciówki

Zarówno Meghan, jak i Kate mogą pozwolić sobie na ubrania z najwyższej półki, z czego zresztą chętnie korzystają. Zdarza im się jednak od czasu do czasu nałożyć na siebie rzeczy ze zwykłych sklepów, co uczyniła dziś Meghan. Księżna Sussex opuszczając londyński teatr, miała na sobie czarne spodnie z wysokim stanem, elegancką koszulę i granatowy płaszcz z sieciówki. Okrycie jakie miała na sobie Meghan można kupić w sklepie Massimo Dutti za około 1300 zł. Owszem, cena jest dość wysoka, jednak patrząc na inne jej kreacje, ta wydaje się dość przystępna dla przeciętnych kobiet.

Skusiłybyście się?

Meghan Markle szaleje w kuchni. Pałac Kensington pokazał wyjątkowe wideo:

Zobacz wideo