Meghan wraca do "dawnego" życia. Jakie było? Odkopaliśmy zdjęcia z jej Instagrama. Wakacje, selfie i foty z łóżka

Meghan Markle i książę Harry zrezygnowali z pełnienia funkcji w rodzinie królewskiej. Dla aktorki oznacza to powrót do "byłego życia". Przyglądamy się jej starym zdjęciom z Instagrama, by zrozumieć, za czym tęskniła.

W środę wieczorem media na całym świecie obiegła informacja, której nikt się nie spodziewał. Meghan Markle i książę Harry ogłosili, że rezygnują ze swoich oficjalnych funkcji w rodzinie królewskiej. W poście na Instagramie poinformowali, że chcą podzielić swoje życie pomiędzy Wielką Brytanię i Amerykę Północną, a także stać się niezależni finansowo. Kontrowersyjna decyzja książęcej pary podzieliła Brytyjczyków.

ZOBACZ TEŻ: Książę Harry i Meghan Markle w ogniu krytyki po ogłoszeniu odejścia z dworu. "Zejdźcie na ziemię"

Wygląda na to, że Pałac Buckingham nie był przygotowany na tę sytuację. Królowa Elżbieta wydała oświadczenie, które wzbudziło jeszcze większe zamieszanie

Meghan Markle i książę Harry rezygnują z pełnienia funkcji w rodzinie królewskiej

Po premierze serialu "The Crown" chyba większość ludzi zdaje sobie sprawę, że życie w rodzinie królewskiej wcale nie jest usłane różami. Meghan Markle w momencie, w którym poślubiła księcia Harry'ego, tak samo jak swego czasu Kate Middleton, która wyszła za księcia Williama, zyskała sporo przywilejów i zaszczytów, jednak wejście do rodziny królewskiej ma także sporo minusów.

Aktorka musiała dezaktywować swoje prywatne konta w mediach społecznościowych, w tym to na Instagramie, które śledziło ponad trzy miliony osób. Królewska etykieta mówi bowiem, że media społecznościowe nie są wystarczająco formalną drogą komunikacji. Oficjalne profile Pałacu Buckingham, Kensington oraz Sussex znajdziemy na Instagramie i Twitterze, jednak prowadzone są one nie przez członków rodziny, a przez zatrudnionych specjalistów. 

Meghan Markle miała prywatny Instagram

Mimo że konto Meghan Markle na Instagramie jest nieaktywne, po sieci krąży mnóstwo zdjęć wyciągniętych z jej profilu. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak wyglądało jej dawne życie, za którym najwyraźniej tęskni. 

Stare zdjęcie Meghan Markle z InstagramaStare zdjęcie Meghan Markle z Instagrama Instagram / Meghan Markle

Stare zdjęcie z Instagrama Meghan MarkleStare zdjęcie z Instagrama Meghan Markle Instagram Meghan Markle

Stare zdjęcie z Instagrama Meghan MarkleStare zdjęcie z Instagrama Meghan Markle Instagram / Meghan Markle

Z fotografii możemy wywnioskować, że lubiła podróżować oraz spotykać i żartować ze znajomymi. Ścisła etykieta królewska znacznie to ograniczała. Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii. 

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Księżna Meghan Markle i książę Harry pokazali dziecko:

Zobacz wideo