Meghan Markle i książę Harry zaskoczyli w czasie spaceru zakochaną parę. Księżna pomogła im zrobić zdjęcie. "Zamarłam"

Meghan Markle i książę Harry podczas noworocznego spaceru zauważyli zakochanych, którzy nie mogli poradzić sobie ze zrobieniem zdjęcia za pomocą selfie sticka. Nie wahali się ani chwili.

Meghan Markle i książę Harry święta i sylwestra spędzili w Kanadzie. W pierwszy dzień nowego roku książęca para wybrała się na przechadzkę do parku Horth Hill na wyspie Vancouver. Zaskoczyli tam zakochaną parę.

Meghan Markle na noworocznym spacerze z księciem Harrym 

Iliya Pavlovic i Asymina Kantorowicz - para zakochanych z wyspy Vancouver - spędzali ten dzień na spacerze. Zakochani postanowili zrobić sobie wspólne zdjęcie, jednak Asymina chciała, aby był uwieczniony również przepiękny widok znajdujący się za ich plecami. Widząc trud pary, która nie była w stanie dojść do porozumienia z selfie stickiem, przechodząca obok księżna Sussex podeszła do nich i zaproponowała swoją pomoc.

Zauważyliśmy, że w pobliżu stoją dwie osoby z dwoma psami, z których jeden się do nas zbliżał. Kobieta, widząc nasze trudy, zapytała, czy chcemy, aby zrobiła dla nas zdjęcie. Powiedzieliśmy "no pewnie". Nie widziałam wtedy, kim ona była - mówi Kantorowicz dla CTV News.
 

Meghan Markle zrobiła zdjęcie obcym ludziom

Asymina Kantorowicz dodała również, że na początku skojarzyła Meghan z serialu "W garniturach", jednak nie była przekonana, czy to dokładnie ta aktorka. Gdy księżna wykonała parze zdjęcie i oddaliła się w stronę męża, Kantorowicz zorientowała się, z kim właśnie przed chwilą rozmawiała.

Zamarłam. Właściwie nie mogłam uwierzyć, kto to był. Potem spojrzałam w bok i wtedy zdałam sobie sprawę, że stał tam też książę Harry - dodała.

Meghan Markle zrobiła parze trzy zdjęcia i na koniec życzyła im szczęśliwego Nowego Roku. Turyści zdradzili, że księżna była bardzo przyjazna podczas spotkania i bardzo docenili fakt, że poświęciła swój prywatny czas, aby pomóc im ze zdjęciem.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, gdy mieszkańcy Horth Hill spotykają książęcą parę. Meghan Markle i książę Harry są widywani tam dość często z powodu mieszkającej w okolicy rodziny i bliskich księżnej. Od kiedy świat obiegła informacja o spotkaniu Meghan i Harry'ego dokładnie w tym miejscu, w parku zwiększył się ruch i coraz więcej turystów przyjeżdża tam z nadzieją, że może uda im się spotkać członków brytyjskiej rodziny królewskiej.

BO

Meghan Markle szaleje w kuchni. Pałac Kensington pokazał wyjątkowe wideo.

Zobacz wideo