Meghan Markle i książę Harry wspominają 2019 rok. Pokazali mnóstwo zdjęć, a wśród nich jest nowa fotografia Archiego

Meghan Markle i książę Harry mają za sobą piękny, ale i trudny rok. Na ich profilu na Instagramie pojawiło się nagranie z najważniejszymi wydarzeniami z ich życia z 2019 roku. Nie zabrakło zupełnie nowego zdjęcia małego Archiego!

Meghan Markle i książę Harry powitali nowy rok w Kanadzie. Swoich fanów na Instagramie uraczyli nagraniem, w którym wspominali najważniejsze wydarzenia 2019. Pokazali też nowe zdjęcie Archiego.

Meghan Markle i książę Harry pokazali niepublikowane zdjęcie Archiego

Meghan Markle i książę Harry od kilku tygodni przebywają w Kanadzie. Święta i nowy rok spędzili w prywatnej posiadłości na wyspie Vancouver przy mieście Vancouver. Najnowsze zdjęcie księcia Harry'ego z małym Archiem zostało zrobione właśnie tam, na brzegu przy przesmyku Georgia.

Życzymy wam wszystkim szczęśliwego Nowego Roku i dziękujemy za nieustające wsparcie! Wspaniale było spotkać się z wieloma z was i nie możemy się doczekać, aż poznamy wszystkich innych w przyszłym roku. Mamy nadzieję, że 2020 przyniesie wam zdrowie i radość - napisali Meghan Markle i książę Harry w życzeniach noworocznych, dołączonych do nagrania.

Wideo składa się z dziesiątek ujęć z najważniejszych wydarzeń z życia książęcej pary z ubiegłego roku. Nie zabrakło wspomnień wszystkich podróży zagranicznych oraz - co chyba najważniejsze - narodzin ich syna, Archiego. Zdjęcia i krótkie nagrania oglądamy przy wtórze utworu "Clocks" zespołu Coldplay. A tam tekst, który idealnie pasuje do Meghan i Harry'ego:

Światła zgasły i nie mogę być już ocalony
Prądy, wbrew którym płynąłem
Powaliły mnie na kolana
Błagam, błagam i proszę, /śpiewając/

(...) Zmieszanie, co nigdy nie znika
Zamykające się nad nami ściany i tykające zegary
Zamierzają wrócić i zabrać cię do domu.
Nie mogłem przestać, teraz o tym wiesz, /śpiewając/

Wydaje się, że żadna inna piosenka nie pasowałaby równie idealnie do sytuacji Meghan i Harry'ego, jak ta.

Kogo brakuje w nagraniu Meghan Markle i księcia Harry'ego?

Nagranie Meghan i Harry'ego jest skupione głównie na nich, nie ma się zatem co dziwić, że niewiele będzie tam innych osób. Meghan i Harry odbyli w tym roku wiele podróży zagranicznych i wszystkie inne wydarzenia przyćmiły narodziny Archiego. W krótkiej przebitce znalazła się jednak księżna Kate u boku Meghan Markle, na jednym zdjęciu można też dostrzec księcia Williama.

Kiedy jednak spojrzymy na podobne nagranie, wykonane dla Williama i Kate, od razu zauważymy, że poświęcili oni Meghan i Harry'emu aż kilka sekund (co przy tak krótkim wideo jest naprawdę bezcenne).

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.