Meghan Markle i książę Harry wspominają 2019 rok. Pokazali mnóstwo zdjęć, a wśród nich jest nowa fotografia Archiego

Meghan Markle i książę Harry mają za sobą piękny, ale i trudny rok. Na ich profilu na Instagramie pojawiło się nagranie z najważniejszymi wydarzeniami z ich życia z 2019 roku. Nie zabrakło zupełnie nowego zdjęcia małego Archiego!

Meghan Markle i książę Harry powitali nowy rok w Kanadzie. Swoich fanów na Instagramie uraczyli nagraniem, w którym wspominali najważniejsze wydarzenia 2019. Pokazali też nowe zdjęcie Archiego.

Meghan Markle i książę Harry pokazali niepublikowane zdjęcie Archiego

Meghan Markle i książę Harry od kilku tygodni przebywają w Kanadzie. Święta i nowy rok spędzili w prywatnej posiadłości na wyspie Vancouver przy mieście Vancouver. Najnowsze zdjęcie księcia Harry'ego z małym Archiem zostało zrobione właśnie tam, na brzegu przy przesmyku Georgia.

Życzymy wam wszystkim szczęśliwego Nowego Roku i dziękujemy za nieustające wsparcie! Wspaniale było spotkać się z wieloma z was i nie możemy się doczekać, aż poznamy wszystkich innych w przyszłym roku. Mamy nadzieję, że 2020 przyniesie wam zdrowie i radość - napisali Meghan Markle i książę Harry w życzeniach noworocznych, dołączonych do nagrania.

Wideo składa się z dziesiątek ujęć z najważniejszych wydarzeń z życia książęcej pary z ubiegłego roku. Nie zabrakło wspomnień wszystkich podróży zagranicznych oraz - co chyba najważniejsze - narodzin ich syna, Archiego. Zdjęcia i krótkie nagrania oglądamy przy wtórze utworu "Clocks" zespołu Coldplay. A tam tekst, który idealnie pasuje do Meghan i Harry'ego:

Światła zgasły i nie mogę być już ocalony
Prądy, wbrew którym płynąłem
Powaliły mnie na kolana
Błagam, błagam i proszę, /śpiewając/

(...) Zmieszanie, co nigdy nie znika
Zamykające się nad nami ściany i tykające zegary
Zamierzają wrócić i zabrać cię do domu.
Nie mogłem przestać, teraz o tym wiesz, /śpiewając/

Wydaje się, że żadna inna piosenka nie pasowałaby równie idealnie do sytuacji Meghan i Harry'ego, jak ta.

Kogo brakuje w nagraniu Meghan Markle i księcia Harry'ego?

Nagranie Meghan i Harry'ego jest skupione głównie na nich, nie ma się zatem co dziwić, że niewiele będzie tam innych osób. Meghan i Harry odbyli w tym roku wiele podróży zagranicznych i wszystkie inne wydarzenia przyćmiły narodziny Archiego. W krótkiej przebitce znalazła się jednak księżna Kate u boku Meghan Markle, na jednym zdjęciu można też dostrzec księcia Williama.

Kiedy jednak spojrzymy na podobne nagranie, wykonane dla Williama i Kate, od razu zauważymy, że poświęcili oni Meghan i Harry'emu aż kilka sekund (co przy tak krótkim wideo jest naprawdę bezcenne).

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (147)
Meghan Markle i książę Harry wspominają 2019 rok. Pokazali mnóstwo zdjęć, a wśród nich jest nowa fotografia Archiego
Zaloguj się
 • Gość: Holly

  Oceniono 30 razy 14

  Księżna Meghan to jet kobieta z wielką klasą. Przepiękna, mająca świetny gust, jest zawsze pięknie i stosownie ubrana, zawsze tak świeżo i młodo wyglada. Oglądam sobie właśnie zdjęcia na Daily Mail z sylwestra, zdjęcia z całego kraju!. To jak wyglądają i zachowują się brytyjki i jaki panuje tam upadek obyczajów jest nie do opisania. Społeczenstwo brytyjskie to generalnie sam plebs, wystarczy wejść na ich stronę i się przekonać jak wyglądają i zachowują się tamtejsze kobiety. Księżna Meghan przy nich to po prostu dama, czegokolwiek by na nią nie wypisywali, jak nie szczuli, człowiek mądry i myślący sam wyciągnie wnioski.

 • Gość: Xxx

  Oceniono 19 razy 11

  Fajna rodzinka. Archie robi się coraz bardziej podoby do mamy. Wszystkiego najlepszego z Nowym Rokiem.

 • Gość: Megi

  Oceniono 11 razy 9

  Czy redakcja Plotka zatrudnienia osobę chorą psychicznie, która jako anonimowa internautka o niku @Gosc :Gość wylewa w komentarzach swoje frustracje i urojenia? Czy może to taki osobliwy "żarcik" redakcji dla podniesienia "poziomu" dyskusji? Pytam, bo to już dawno zrobiło się niesmaczne.

 • Gość: Stephanie, Hola

  Oceniono 21 razy 9

  Śliczny chłopczyk. Szczęście że do May podobny, będzie miał fajna i oryginalna urode.

 • Gość: G. x

  Oceniono 9 razy 7

  Śliczny chłopczyk!!!
  Będzie NAJPRZYSTOJNIEJSZYM facetem w BRK!
  Pierwszy od czasu Filipa.
  Genetycy mieli rację!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX