Meghan Markle i książę Harry nie zostali wpuszczeni do restauracji. Właściciel odmówił im wstępu. Powód? Trudno się z nim nie zgodzić

Meghan Markle i książę Harry tegoroczne święta spędzili w Kanadzie i to właśnie tam postanowili udać się do jednej z restauracji. Jednak... odmówiono im wstępu.

Meghan Markle i książę Harry już od dłuższego czasu przebywają w Kanadzie. Para zdecydowała się odpocząć od obowiązków królewskich w miejscu, które jest dla Meghan bardzo ważne. To właśnie w Toronto mieszkała przez wiele lat, przygotowując się do pracy na planie serialu.

Meghan i Harry wyproszeni z restauracji

W trakcie pobytu książęca para zdecydowała się wybrać do bardzo popularnej i eleganckiej restauracji Deep Cove Chalet. Jednak właściciel restauracji odmówił przyjęcia rezerwacji książęcej pary. Jaki był powód?

Jak podaje portal PageSix, zdaniem właściciela restauracja nie spełnia wymogów bezpieczeństwa, jakie powinny być zachowane w przypadku goszczenia członków rodziny królewskiej. Sytuację skomentowała również żona szefa kuchni.

Niech mają spokój i ciszę. Jakie mamy szczęście, że mamy ich w okolicy. Życzę im wszelkiej prywatności, jaką mogą uzyskać. Oni na to zasługują.

Jak widać książęca para nie może mieć wszystkiego.

Przypomnijmy, że Meghan i książę Harry tegoroczne święta również spędzili w Kanadzie z mamą Meghan, Dorią Ragland. Na razie nie jest znana data powrotu małżonków.

BO

Royal Baby. Księżna Meghan Markle i książę Harry pokazali dziecko:

Zobacz wideo