Meghan Markle ponownie krytykowana. Tym razem przykrość sprawiła jej księżna Camilla. Książę Harry stanął w obronie ukochanej i ostro wypowiedział się o żonie ojca

Meghan Markle w ostatnim czasie coraz częściej spotyka się z krytyką ze strony rodziny królewskiej. Ogromną przykrość sprawiła jej księżna Camilla.

Meghan Markle od kiedy jest żoną księcia Harry'ego, nie ma lekko. Nie tylko media bardzo często krytykują młodą księżną. Nieprzyjemne słowa słyszy także ze strony rodziny królewskiej. Zdawało się, że Meghan teściów ma po swojej stronie. Jednak tym razem głos zabrała księżna Camilla, żona księcia Karola, i niezbyt przychylnie wypowiedziała się o żonie pasierba.

Kłótnia między Meghan i Camillą

Jak podaje magazyn "Life and Style", księżna Camilla stwierdziła, że Meghan nie zasługuje na tytuł księżnej. Dodatkowo zarzuciła jej, że nie pasuje do rodziny królewskiej i nigdy się w niej nie odnajdzie. Informator magazynu donosi, że gdy o sytuacji dowiedział się książę Harry, zdenerwował się na macochę i w bardzo agresywny sposób zwrócił jej uwagę.

Harry oznajmił jej, że nie jest dla niego żadnym autorytetem i niech nie wtrąca się w jego życie rodzinne, bo pożałuje - mówi informator tabloidu.

Podobno był to jeden z głównych powodów, dla których Meghan nie chciała spędzić świąt z rodziną swojego męża.

Ostatnie wydarzenia, które miały miejsce w rodzinie królewskiej, tylko podkreślają kryzys, jaki przechodzi. Przypomnijmy, że na tegorocznej kartce świątecznej od królowej, zabrakło zdjęć księcia Andrzeja i księcia Harry'ego z żoną. Teraz światło dzienne ujrzał konflikt księżnej Camilli i Meghan. Co jeszcze wydarzy się w królewskim domu?

My mamy nadzieję, że w nadchodzącym roku odnajdą trochę spokoju. 

BO

Jak to jest być Kate i Williamem? Wcale nie tak prosto, jak może się wydawać.

Zobacz wideo
Więcej o: