Księżna Maria z Danii skrytykowała Meghan Markle. "Narzekanie jest bezużyteczne"

Meghan Markle ponownie staje w ogniu krytyki. Tym razem napływa ona ze strony księżnej Danii Marii. Spytana o postawę i zachowanie Meghan, nie miała wątpliwości.

Meghan Markle z pewnością ma za sobą trudny rok. Musiała mierzyć się z krytyką z najróżniejszych stron i wydaje się, że jeszcze długo przyjdzie jej męczyć się z opiniami innych ludzi na swój temat. Odzywają się też osoby spośród rodzin królewskich w Europie. Maria, druga żona księcia Joachima z Danii, nie ma o Meghan najlepszego zdania.

Meghan Markle ponownie skrytykowana 

Księżna Maria udzieliła wywiadu magazynowi "Paris Match", w którym skomentowała postawę Meghan. Przypomnijmy, że obie księżne są w bardzo podobnej sytuacji. Maria, tak jak i Meghan, nie ma królewskich korzeni. Obie księżne przed dołączeniem do królewskiej rodziny odniosły sukcesy zawodowe - Meghan jako aktorka, a Maria jako bizneswoman. Dodatkowo książę Joachim, tak jak książę Harry, jest szósty w kolejce do tronu, co oznacza, że najpewniej nigdy go nie obejmie.

Mimo wielu podobieństw księżna Maria nie popiera jednak reformatorskiej postawy Meghan. Na pytanie, jak radzi sobie z ciągłą kontrolą ze strony prasy, z którą również się spotyka, odpowiedziała wprost:

Pokazuję swoje uczucia tylko wtedy, jeżeli jest to konieczne. Nie zmieniłam się, od kiedy należę do rodziny królewskiej, ale muszę uważać, co pokazuję prasie. [...] Narzekanie jest bezużyteczne.

Wyjaśniła również, że woli ukrywać niektóre cechy ze swojej osobowości. To jednak "jej nie zmienia" i nadal pozostaje tą samą osobą, choć nie "odkrywa się cała" przed mediami.

Z takim podejściem księżna Maria jest wręcz przeciwieństwem księżnej Meghan, która udzielając wywiadu dla Toma Bradby'ego opowiedziała szczerze o swoich uczuciach. Widać było, że się wzruszyła.

A wy co myślicie o tej sytuacji?

BO

Brytyjska rodzina królewska na obchodach święta Wspólnoty Narodów.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.