Konflikt między księżną Kate, a Meghan Markle narasta? Nie rozmawiały ze sobą od czasu "Megxitu". Inaczej sprawa ma się u Harry'ego i Williama

Meghan Markle i księżna Kate ponoć nigdy za sobą nie przepadały. Zagraniczne media mają teraz na to kolejny dowód. Jak podaje "US Weekly", panie nie rozmawiały ze sobą od kilku tygodni.

Odchodząc z dworu, Meghan Markle i książę Harry chyba liczyli na spokój i brak zainteresowania mediów ich życiem. Przeliczyli się, bowiem od trzech tygodni są na językach niemalże wszystkich czasopism i serwisów na całym świecie. Zagraniczne media podały właśnie kolejne szczegóły. Ponoć relacje byłej księżnej Sussex ze szwagierką, nie poprawiły się. 

Meghan Markle i księżna Kate - jak wyglądają ich relacje?

Od dawno mówiło się, że Meghan i Kate nie przepadają za sobą. Wiele osób twierdziło nawet, że ta druga ucieszyła się, kiedy doszło do "Megxitu". Miało to bowiem nieco ocieplić ich stosunki. Jak podaje "US Weekly", tak się nie stało. 

Kate i Meghan nie rozmawiały ze sobą od czasu odejścia książęcej pary Sussex z dworu.

Nie zmienia to jednak faktu, że amerykańskiej aktorce jest z tego powodu przykro. Ponoć odżyła, kiedy po dwóch latach, wróciła do Kanady. 

Meghan czuje się wolna. Nigdy nie była szczęśliwsza. Cieszy się, że wyjechała z Londynu.

Serwis dotarł również do informacji na temat Harry'ego i księcia Williama. Bracia postanowili bowiem załagodzić konflikt, jaki miał narastać między nimi od czasu, kiedy ten pierwszy zaręczył się z rozwódką. 

Harry i William postanowili wyeliminować wszystkich toksycznych ludzi, którzy byli wokół, aby mogli rozwiązać braterskie spory. Biorąc pod uwagę, że Harry na stałe "odsuwa się" od rodziny, zdawali sobie sprawę, że jeśli nie rozwiążą tego problemu teraz, nigdy by tego nie zrobili.

Jak myślicie, czy jeszcze kiedyś zobaczymy tę czwórkę razem? Zobaczymy! Tak, czy inaczej, cieszymy się, że Meghan nie żałuje decyzji, jaką podjęła z mężem. Teraz w pełni może cieszyć się życiem szczęśliwej matki, żony, a już niedługo pewnie i pełnoetatowej aktorki. 

CW

Meghan Markle i Harry spotkali na premierze "Króla Lwa" w Londynie Beyonce i jej męża.

Zobacz wideo