Takie konsekwencje czekają Meghan Markle po rezygnacji z obowiązków królewskich. W kontaktach z księżną Kate na pewno poczuje się upokorzona

Meghan Markle i książę Harry, rezygnując z obowiązków królewskich, muszą pogodzić się ze wszystkimi konsekwencjami, jakie wiążą się z tym wyborem. Co więc czeka Meghan?

Meghan Markle i książę Harry pewnie myśleli, że odejście z brytyjskiej rodziny królewskiej wiele im ułatwi. Jednak rzeczywistość wygląda całkowicie inaczej. Czeka ich wiele utrudnień.

Meghan Markle będzie musiała kłaniać się rodzinie królewskiej

Meghan i Harry z pewnością są najbardziej kontrowersyjną parą w historii rodziny królewskiej. Dodatkowo zakochany książę najwyraźniej spełnia wszystkie zachcianki żony. Jednak para zapomniała, że z tak dużą i ważną decyzją, jaką jest rezygnacja z obowiązków królewskich i tytułów wiążą się nowe zasady. Jedną z nich jest to, że tak samo, jak zwykli obywatele muszą oddawać hołd królowej i wszystkim członkom rodziny królewskiej, który jeszcze do niedawna należał się im.

Oznacza to, o czym przypomina serwis express.co.uk, że Meghan i Harry na każdym oficjalnym wydarzeniu będą musieli pokłonić się księżnej Kate i księciu Williamowi. Ta zasada wcześniej rzadko była przestrzegana wśród najbliższej rodziny. Ten zaszczyt miała tylko królowa Elżbieta i jej mąż Filip. Natomiast po rezygnacji Harry i Meghan będą musieli się do niej stosować. 

Przypomnijmy, że księżne w przeszłości miały między sobą trochę konfliktów. Nic więc dziwnego, że wszystkie media na świecie wyczekują momentu, kiedy to Meghan będzie musiała ukłonić się przed Kate. 

Książę Harry osobiście odniósł się do całej sprawy związanej z rezygnacją z pełnienia ról w rodzinie królewskiej.

Zobacz wideo

Meghan i Harry od samego początku nie przestrzegali zasad protokołu, więc nie wiadomo co będzie tym razem. Pierwszą rzeczą, która naginała protokół, był fakt, że Meghan była rozwódką. Potem nagminnie zdarzały się sytuacje, w których małżeństwo nie stosowało się do zasad panujących w rodzinie królewskiej. Począwszy od kreacji Meghan, aż po imię ich synka Archiego.

Ich rezygnacja również była bardzo kontrowersyjna. Bez wiedzy królowej oraz członków monarchii wydali oświadczenie o rezygnacji z obowiązków królewskich. Powodem tej decyzji miał być fakt, że para chce być niezależna. Co ciekawe, chcą zatrzymać swoją posiadłość wyremontowaną przez podatników oraz chcą nadal być finansowani z ramienia księcia Karola i żądają ochrony.

BO

Więcej o:
Komentarze (54)
Jakie konsekwencje czekają Meghan po rezygnacji z obowiązków królewskich? Będzie musiała się kłaniać
Zaloguj się
 • to_jaaa

  Oceniono 9 razy 9

  Nic więc dziwnego, że wszystkie media na świecie wyczekują momentu, kiedy to Meghan będzie musiała ukłonić się przed Kate.

  Szzkoda. Miałam nadzieję, że moze wszystkie media czekają na koniec epidemii nowego wirusa, odkrycie leku na raka, koniec pożarów w Australii, koniec anomalii pogodowych, rozwiązanie kwestii uchodźców.... etc., etc. A tu proszę, jest coś ważniejszego. Dzięki Plotku za pokazanie hierarchii światowych wydarzeń.

 • dorota_klara

  Oceniono 17 razy 7

  Meghan jest obywatelką Ameryki i nie ma żadnego obowiązku dygać przed kimkolwiek z rodziny królewskiej. Tak stanowi prawo. Tak, więc Kate może ją cmoknąć (nie powiem gdzie)!

 • boo-boo

  Oceniono 13 razy 7

  "W kontaktach z księżną Kate na pewno poczuje się upokorzona "
  I plotkowy tłuk BO to akurat wie.

  "Co ciekawe, chcą zatrzymać swoją posiadłość wyremontowaną przez podatników oraz chcą nadal być finansowani z ramienia księcia Karola i żądają ochrony."
  Po pierwsze- rezydencja była prezentem od królowej. Prezentów się nie zwraca tym bardziej, że życie będą dzielić między dwoma krajami. Pod mostem spać w UK nie będą.
  Po drugie zwracają kasę za remont.
  Po trzecie to nie oni chcą być finansowani przez Karola- tak stanowi ichniejsze prawo, że Karol łoży na utrzymanie synów- nie tylko Harrego. Przy odrobienie sprytu i rozumu można to info znaleźć w necie.
  Po czwarte rezygnacja z obowiązków na rzecz monarchii nie sprawia, że z automatu tracą tytuły książęce i przestają być członkami rodziny królewskiej więc nawet gdyby nie chcieli to ochronę będą mieć.

  I na koniec- zatrudnijcie w redakcji w końcu kogoś z mózgiem bo żal czytać te wypociny z palca wyssane.

 • andrzej.duxa

  Oceniono 5 razy 5

  brednie

 • doristravel

  Oceniono 6 razy 4

  Oni są nadal książętami Sussex, nie mają tylko JNW przed tytułem i nazwiskiem. Jeśli według protokołu muszą się parze królewskiej kłaniać, to na pewno to zrobią, zostali z pewnością o tym poinformowani. Zależy im na jak najlepszych relacjach z rodziną królewską, mają ochronę podatników, zyski z fundacji pod własnym szyldem, obiecali dalej służyć królowej i UK. To nie jest takie trudne skinąć głową, skoro mają na niej więcej ważnych spraw.

 • ganska

  Oceniono 4 razy 2

  gdyby Megan tylko wiedziała, jakie w Polsce ma grono fanatycznych, zażartych wielbicielek, olałaby Kanadę i osiadła w kraju nad Wisłą, tu byłaby królową

 • brak.slow

  Oceniono 12 razy 2

  Z tego co ja czytalam to póki co Kate musi dygac przed Eugenie i Beatrice gdy obok nie ma męża. Gdy jest to nie musi. Cóż ona znaczy bez niego zatem ? Eugenie i Beatrice nie lubiły Kate a ta musi się im nisko kłaniac. Może o tym coś napiszcie!

 • kato-rznik

  Oceniono 3 razy 1

  Co wy za bzdety biednym, głupim ludziom wciskacie? Niczego nie będą "musieli". Tak jak każdy inny obywatel, który ma gdzieś rodzinę pasożytów, będą mogli olać durne, staroświeckie "protokoły" i zasady.

 • voyteko

  Oceniono 3 razy 1

  Co ja czeka?...jej siostra rozbije oboz przy wejsciu do ich domu ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX