Takie konsekwencje czekają Meghan Markle po rezygnacji z obowiązków królewskich. W kontaktach z księżną Kate na pewno poczuje się upokorzona

Meghan Markle i książę Harry, rezygnując z obowiązków królewskich, muszą pogodzić się ze wszystkimi konsekwencjami, jakie wiążą się z tym wyborem. Co więc czeka Meghan?

Meghan Markle i książę Harry pewnie myśleli, że odejście z brytyjskiej rodziny królewskiej wiele im ułatwi. Jednak rzeczywistość wygląda całkowicie inaczej. Czeka ich wiele utrudnień.

Meghan Markle będzie musiała kłaniać się rodzinie królewskiej

Meghan i Harry z pewnością są najbardziej kontrowersyjną parą w historii rodziny królewskiej. Dodatkowo zakochany książę najwyraźniej spełnia wszystkie zachcianki żony. Jednak para zapomniała, że z tak dużą i ważną decyzją, jaką jest rezygnacja z obowiązków królewskich i tytułów wiążą się nowe zasady. Jedną z nich jest to, że tak samo, jak zwykli obywatele muszą oddawać hołd królowej i wszystkim członkom rodziny królewskiej, który jeszcze do niedawna należał się im.

Oznacza to, o czym przypomina serwis express.co.uk, że Meghan i Harry na każdym oficjalnym wydarzeniu będą musieli pokłonić się księżnej Kate i księciu Williamowi. Ta zasada wcześniej rzadko była przestrzegana wśród najbliższej rodziny. Ten zaszczyt miała tylko królowa Elżbieta i jej mąż Filip. Natomiast po rezygnacji Harry i Meghan będą musieli się do niej stosować. 

Przypomnijmy, że księżne w przeszłości miały między sobą trochę konfliktów. Nic więc dziwnego, że wszystkie media na świecie wyczekują momentu, kiedy to Meghan będzie musiała ukłonić się przed Kate. 

Książę Harry osobiście odniósł się do całej sprawy związanej z rezygnacją z pełnienia ról w rodzinie królewskiej.

Zobacz wideo

Meghan i Harry od samego początku nie przestrzegali zasad protokołu, więc nie wiadomo co będzie tym razem. Pierwszą rzeczą, która naginała protokół, był fakt, że Meghan była rozwódką. Potem nagminnie zdarzały się sytuacje, w których małżeństwo nie stosowało się do zasad panujących w rodzinie królewskiej. Począwszy od kreacji Meghan, aż po imię ich synka Archiego.

Ich rezygnacja również była bardzo kontrowersyjna. Bez wiedzy królowej oraz członków monarchii wydali oświadczenie o rezygnacji z obowiązków królewskich. Powodem tej decyzji miał być fakt, że para chce być niezależna. Co ciekawe, chcą zatrzymać swoją posiadłość wyremontowaną przez podatników oraz chcą nadal być finansowani z ramienia księcia Karola i żądają ochrony.

BO