Ojciec Meghan Markle udostępnił prywatne nagrania i zdjęcia młodej ksieżnej. To bardzo osobiste materiały. Nie będzie zadwolona

90-minutowy film dokumentalny o ojcu Meghan może sporo namieszać w już dość skłóconej rodzinie królewskiej. Thomas Markle udostępnił mediom prywatne zdjęcia i nagrania nastoletniej księżnej: filmiki z treningów tanecznych i pierwszych przedstawień szkolnych czy fotorelację z rodzinnych świąt. 75-latek uważa, że córka nie powinna mieć mu tego za złe.

Odkąd światowe media obiegła informacja, że Meghan i Harry chcą porzucić obowiązki królewskie i rozpocząć nowe życie w Kanadzie, spekulacje na temat ich dalszych losów nie milkną. Nietrudno się domyślić, że relacje w rodzinie królewskiej pozostają aktualnie dalekie od ideału. Okazuje się, że na barki Meghan spadł w ostatnich dniach kolejny problem. Jej 75-letni ojciec, w filmie dokumentalnym o swoim życiu, opublikował nagrania i zdjęcia z młodości księżnej. Filmiki nastolatki z przedstawień szkolnych i konkursów tanecznych obejrzało ponad milion widzów. 

Pamiętacie, co w dzieciństwie przerażało Meghan?

Zobacz wideo

Thomas Markle zazdrosny o księcia Karola? Płakał, gdy oglądał ślub córki

Meghan Markle musi zmierzyć się z nie lada problemem. Ojciec księżnej udostępnił dla Channel 5 film, w którym nie zabrakło rodzinnych i prywatnych fotorelacji oraz nagrań, które przedstawiają nastoletnią Meghan. Jako młodziutka dziewczyna rozwijała swój talent aktorski i taneczny, co tata chętnie uwieczniał na filmikach. Księżna chyba nigdy nie przypuszczała, że tak osobiste materiały trafią do mediów. Do tej pory obejrzało je ponad milion widzów. 

Trzeba przyznać, że nastolatka wygląda na nich uroczo. Naszą uwagę przykuły szczególnie krótkie i bujne włosy dziewczyny. 

Thomas Markle tłumaczy się ze swojego zachowania. Mężczyzna stwierdził, że prawdopodobnie już nigdy nie odnowi kontaktu z córką, więc opublikowanie prywatnych fotografii nie zaszkodzi ich relacji. 75-latek uważa również, że zarobek z udostępnionych przez niego materiałów jest formą rekompensaty. Według niego para książęca jest mu to winna. 

Ojciec Meghan w dokumencie opowiadał również o swojej niechęci do rodziny królewskiej. Przyznał, że zazdrościł księciu Karolowi tego, że był obecny w dniu ślubu jego córki. Płakał na widok księżnej w białej sukni. 

Podobno to właśnie sam Thomas Markle przepowiedział swojej córce wielką karierę i wspierał ją w pierwszych krokach na scenie. 

BWO 

Więcej o:
Komentarze (18)
Ojciec Meghan Markle udostępnił prywatne nagrania z młodości księżnej. Może na tym nieźle zarobić. Uważa, że córka jest mu to winna
Zaloguj się
 • spinetta

  Oceniono 17 razy 7

  Odrażający dziad. Kupczy rodzinnymi archiwami, pazerny robal, bo mu żal, że nie jest obecny w życiu swojej córki. A kto tę córkę i jej matkę zostawił? Tatuńcio psiakrew!

 • setia

  Oceniono 17 razy 7

  Co za popierniczony świr. Co jeszcze zrobi, żeby zarobić na córce? Koszmarny, toksyczny typ.

 • hbire

  Oceniono 15 razy 5

  stary satyr, wszystko na sprzedaż, ale jakby co .... to niech nie ujawnia swoich jaj

 • nikki124

  Oceniono 15 razy 5

  Hiena cmentarna. Sprzeda wszytko i wszystkich, byleby tylko zarobić. Pogratulować rodzeństwu Megan tak uroczego, cudownego ojca.

 • Leon Noel

  Oceniono 14 razy 4

  To jest tata psychopata. Jak można szkodzić własnemu dziecku.

 • czekam_nad_rzeka

  Oceniono 3 razy 3

  Wyjątkowe bydle.

 • belferka131313

  Oceniono 11 razy 3

  jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę . JEMU się należy! a niby za co ? Podobno nie był takim świętym tatusiem jak o sobie mówi. Zresztą jego obecne zachowanie świadczy o tym, że dziećmi lubi i umie kupczyć. Im szybciej się zachla , bo przecież na wódę mu ta kasa tym szybciej Meghan zostanie szczęśliwą połsierotą

 • voyteko

  Oceniono 2 razy 0

  nie ,absolutnie nie ma mu tego za zle...Dlatego sie do niego przestala przyznawac... Co nastepne? zdjecia jak sie kapie w wannie? Dziwni ludzie...

 • claudiusz

  Oceniono 4 razy 0

  coreczka i tatusiek...hehehehehe...oboje siebie warci..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX