Roksana Węgiel wystąpiła w filmie. Poruszyła bardzo ważny temat. "Mamy nadzieję, że ten film w jakiś sposób komuś pomoże"

Roksana Węgiel wystąpiła wraz z Anną Dereszowską w filmie, który porusza ważny temat depresji wśród nastolatków.

Roksana Węgiel po wygranej w "The Voice Kids" dwa lata temu, musiała zmierzyć się z dużą popularnością, a co za tym idzie, z zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi opiniami na swój temat. Stara się nie reagować na hejt w Internecie, ale nie każdemu nastolatkowi to się udaje. Młoda artystka wystąpiła w filmie, który porusza temat depresji u nastolatków. 

Zobacz wideo

Roksana Węgiel w filmie o depresji

15-latka wystąpiła w filmie youtubera Reżyser Życia, który tworzy filmy dotyczące ważnych spraw społecznych. Do współpracy zaprasza znane osoby, a w jego produkcjach pojawili się już m.in. Julia Wieniawa, Sylwester Wardęga, Marcin Mroczek, Przemysław Cypryański i Adam Woronowicz. Tym razem w jego filmie zagrały Anna Dereszowska, Roksana Węgiel i Weronika Sowa, czyli youtuberka Wersow. 

Roksana wcieliła się w przyjaciółkę głównej bohaterki, Oli (w tej roli debiutująca Ola Szkołda), która chce zostać piosenkarką. Dziewczyna chce podążać za marzeniami, ale nie wspiera jej w tym mama (Anna Dereszowska).

Zobacz film, w którym wystąpiła Roksana Węgiel

 

Po naciskach Ola rezygnuje ze swojej pasji i skupia się na nauce, aby w przyszłości zostać lekarzem, bo tego oczekuje jej mama. Nastolatka nie wytrzymuje presji i popełnia samobójstwo. W ostatnich ujęciach Roksana odczytuje tekst piosenki napisany przez przyjaciółkę, zalewając się przy tym łzami. 

Młoda wokalistka na Instagramie podzieliła się zdjęciami z planu. Wspomniała, że 23 lutego obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Roksana napisała, że cieszy się, że mogła zagrać i wyraziła nadzieję, że filmik pomoże osobom zmagającym się z depresją. 

Bardzo dziękuję za możliwość bycia częścią czegoś tak ważnego. Mamy nadzieję, że ten film będzie mógł w jakiś sposób komuś pomóc... Jeśli macie jakiś problem porozmawiajcie z kimś zaufanym, z kimś kto Was wesprze i pomoże - napisała Roksana.
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w którym fani zachwycali się debiutem Roxi przed kamerą. 

Niesamowite ciarki przy oglądaniu. Wspaniały filmik!
Cudownie było! Nie dość, że wymiatasz na scenie to jeszcze przed kamerą jako aktorka! Super wyszło! Kocham.
Gdy oglądałam ten film łzy same zaczęły cieknąć. Cudownie sobie poradziłaś jako aktorka - pisali.

Roksana ostatnio przyznała, że przejmuje się opiniami innych osób. Twierdzi, że hejt jest często bezpodstawny - niczym na niego nie zasłużyła, bo nie ma w zwyczaju krzywdzenia ludzi. Chce po prostu robić to, co kocha. Wiele osób krytykuje dziewczynę, że zaczyna karierę w tak młodym wieku. Elżbieta Zapendowska obawia się, że kariera zniszczy jej życie. Za to Blanka Lipińska twierdzi, że Roksana i Viki Gabor zostały za szybko wrzucone do show-biznesowego szamba.

Jak Wam się podoba Roksana Węgiel w tej roli?

DK