Roksana Węgiel opublikowała szczere wyznanie. Puściły jej nerwy. "Może powinnam mieć na ten cały hejt wyrąbane"

Roksana Węgiel ma dość hejtu? Wszystko na to wskazuje. Młoda wokalistka opublikowała szczery wpis na Instagramie. Wyznaje, że czasami przejmuje się opinią innych ludzi. 15-latka twierdzi, że nigdy nikogo nie skrzywdziła, a negatywne opinie na jej temat są nieuzasadnione.

Roksana Węgiel po wygranej w "The Voice Kids" musiała zmierzyć się z dużą popularnością, a, co za tym idzie, z zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi opiniami na swój temat. 15-latka weszła do polskiego show-biznesu z przytupem i nie miała nawet czasu na to, by na spokojnie przemyśleć, jak wykreować swój wizerunek. Hejterzy komentują nie tylko jej umiejętności wokalne, lecz także styl ubierania się, który często uważany jest za zbyt kontrowersyjny.Wiele osobowości medialnych już zdążyło się wypowiedzieć na temat kariery nastolatki. Większość z nich uważa, że jej rozwój jest zbyt szybki i intensywny. Co o tym sądzi młoda wokalistka? Ma dość hejtu. 

Zobacz wideo Roksana Węgiel może liczyć na wsparcie starszych koleżanek z branży. Julia Wieniawa radzi jej, jak wytrwać w show-biznesie.

Roksana Węgiel nie chce się poddawać

Roksana Węgiel zdecydowała się na to, by podzielić się z fanami szczerymi przemyśleniami na temat swojej kariery. W mediach społecznościowych opublikowała post, w którym tłumaczy obserwatorom profilu, jaki wpływ na życie wokalistki mają dochodzące do niej zewsząd negatywne komentarze. 

Młoda artystka wyznała, że często przejmuje się opinią innych i ciężko jej znieść tak surowe opinie. Twierdzi, że hejt jest często bezpodstawny - niczym na niego nie zasłużyła, bo nie ma w zwyczaju krzywdzenia ludzi. Chce po prostu robić to, co kocha.

Czasem mam takie chwile, że zaczynam przejmować się opinią innych... Nikt nie jest idealny, wiadomka, ale nikogo nie krzywdzę tym, co robię. Może powinnam mieć na ten cały hejt wyrąbane, ale nieraz jest ciężko, bez sensu jest oceniać kogoś przez pryzmat tego, co widzi się w internecie. Nie wierzcie we wszystko, co piszą media, bo zazwyczaj jest tak, że rzeczywistość diametralnie się od tego różni - napisała Roksana. 
 

Węgiel nie ma jednak zamiaru się poddawać i chce walczyć o swoje marzenia. Dziękuje za wsparcie fanów:

Dlatego moje kochane Węgielki i wszyscy, którzy obserwują mnie na tym koncie! Nie przejmujcie się tym, co mówią inni, róbcie swoje, walczcie o siebie, róbcie to, co sprawia Wam przyjemność i bądźcie po prostu szczęśliwi. Głowa do góry i zasuwamy dalej. Kocham Was! Nigdy się nie poddawajcie.

Pozytywnie na wpis Roksany zareagowali zarówno fani, jak i znane gwiazdy.

BWO 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.