Roksana Węgiel powitała na świecie drugiego brata. Zdradziła jego imię i pokazała urocze zdjęcie

Mama Roksany Węgiel urodziła. Młoda piosenkarka pochwaliła się zdjęciem z nowym członkiem rodziny. Zdradziła jego imię.

Roksana Węgiel podzieliła się z fanami radosną nowiną. W niedzielę 9 lutego gwiazda młodego pokolenia powitała na świecie swojego drugiego brata. Dumna starsza siostra podzieliła się uroczym zdjęciem. Zdradziła przy okazji imię maleństwa.

Zobacz wideo Roksana Węgiel wystąpiła na ramówce TVP

Mama Roksany Węgiel urodziła

Roksana nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym. Zaskoczyła więc media, kiedy na jednej z branżowych imprez poinformowała w rozmowie z Faktem, że jej rodzina powiększy. Dziś już wiemy, że stało się to w ubiegłym tygodniu. Na świat przyszedł bowiem drugi brat wokalistki, Tymoteusz. 

Słodziak mały. Mój braciszek Tymuś.
 

Fani są zachwyceni i natychmiast zaczęli składać idolce gratulacje. Bardzo spodobało im się imię chłopca.

Gratulacje dla Ciebie i rodziny!
Jaki śliczny Tymuś!
Ooooooo słodziaczek! Gratuluje!
Piękne imię! - pisali fani Roksany.

Roksana Węgiel - kariera

Roksana Węgiel to obecnie jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Karierę rozpoczęła w wieku zaledwie 12 lat. Trzy lata temu wystąpiła w programie "The Voice Kids" i pod skrzydłami Edyty Górniak wygrała go. Szybko stała się ulubienicą portali plotkarskich, a każdy kolejny jej singiel grany był w największych rozgłośniach radiowych. Wygrywając Eurowizję Junior w 2018 roku dała się poznać również Europie. Nie wszyscy jednak są zachwyceni je poczynaniami. Elżbieta Zapednowska wyznała ostatnio, że to błąd, że dzieci tak szybko rozpoczynają swoją przygodę z brutalnym show-biznesem

CW