Blanka Lipińska o Roksanie Węgiel i Viki Gabor: Show-biznes jest szambem, do którego zostały wrzucone. I tego im współczuję

Blanka Lipińska postanowiła skomentować karierę Roksany Węgiel oraz Viki Gabor. Nastolatki mimo młodego wieku odniosły już ogromne sukcesy, jednak czy poradzą sobie w środkowisku, jakim jest show-biznes?

Blanka Lipińska nie ma problemu z tym, aby wprost wyrażać swoje myśli. Przypomnijmy, że jakiś czas temu pisarka zarzuciła Roksanie Węgiel, że ubiera się niestosowanie do swojego wieku.

Roksana ma 14 lat, a nie ukrywajmy, że wygląda na więcej. Owszem jest gwiazdą, ale czasami w mojej ocenie ubiera się nieodpowiednio jak na swój wiek. Nie czarujmy się, nawet różowy lateks to wciąż jest lateks! A ten materiał ma mocno erotyczne skojarzenia - mówiła w wywiadzie dla "Faktu".

Teraz w wywiadzie dla wideoportalu postanowiła odnieść się do polskiego show-biznesu i bardzo młodych osób, które się w nim znalazły, czyli Roksany Węgiel i Viki Gabor. Ma rację?

KB

Więcej o:

Polecane dla Ciebie

Komentarze (18)
Blanka Lipińska o Roxie Węgiel i Viki Gabor: Show-biznes jest szambem, do którego zostały wrzucone. I tego im współczuję
Zaloguj się
 • anonimowy83

  Oceniono 9 razy 7

  Jeszcze tylko wyjaśnienie kto to jest Blanka Lipińska...chyba nikt nie wie i nikogo jej zdanie nie interesuje.

 • normalny_ludz

  Oceniono 3 razy 3

  "Szoł biznes" zawsze był, jest i będzie szambem. Niestety coraz większym, bo coraz więcej w nim osób znanych z tego.... że są znane.

 • tk

  Oceniono 1 raz 1

  Wydziarana grafomanka z szamba opowiada o szambie...

 • keliaa

  Oceniono 1 raz 1

  Irytujące jest to stawianie na równi Gabor i Roksany przez media. Dzieli ich 3 lata różnicy. To co wolno 15 latce to nie znaczy że 12 latce również.

 • nicka1122

  Oceniono 3 razy 1

  Byle zaistnieć i swoją osobą zareklamować ten filmik na podstawie książki będącej zlepkiem publikacji zachodnich autorów. Ważne, żeby mówiono. Tyle, że Lipińska jest nikim w porównaniu do dwóch piosenkarek, które w życiu osiągnęły coś więcej niż półnagie fotki, sztuczne wargi i piersi. Po co tworzycie takich pseudocelebrytów ? Co może Lipińska powiedzieć na temat showbiznesu ? Chyba tyle, co wyczytała w książkach.

 • kupogon

  Oceniono 3 razy 1

  Właśnie pogoniłem wielkie kupiszcze na ryj glonojada.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX