Roksana Węgiel w niecodziennej fryzurze. W spiętych włosach jeszcze jej nie widzieliśmy. "Ja w kucyku"

Roksana Węgiel zwykle pozuje do zdjęć w długich i rozpuszczonych włosach. Na instagramowej relacji pokazała, jak wygląda w nieco innym wydaniu.

Roksana Węgiel jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, więc ma świetny kontakt ze swoimi fanami. Często publikuje zdjęcia, na których pozuje w rozpuszczonych włosach i śmiało można powiedzieć, że jest to jej znak rozpoznawczy. Rzadko natomiast możemy ją zobaczyć, gdy ma upięte włosy. Ostatnio jednak pokazała się w tej niecodziennej odsłonie. 

Zobacz wideo Doda zaczynała jako młoda osoba. Czy ma jakieś rady dla Viki Gabor i Roxany Węgiel?

Roksana Węgiel w upiętych włosach

Młoda wokalistka na instagramowej relacji pokazała się w tzw. kucyku. Zamieściła krótki filmik, na którym prezentuje, jak wygląda w niecodziennym wydaniu. Relację podpisała prosto:

Ja w kucyku - dodała żartobliwie.

I jak Wam się podoba?

Roksana WęgielRoksana Węgiel screen Instagram/roxie_wegiel

Ostatnio na Instagramie jest jej nieco mniej. Roksana niedawno powitała na świecie drugiego brata, dlatego postanowiła zrobić sobie miesięczną przerwę w koncertowaniu, o czym informowaliśmy TUTAJ. Gwiazda zdradziła, że jej najmłodszy brat ma na imię Tymoteusz i dodała urocze zdjęcia chłopca
 

Roksana Węgiel - kariera

Roksana Węgiel to obecnie jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Karierę rozpoczęła mając zaledwie 12 lat. Wystąpiła wtedy w programie Telewizji Polskiej "The Voice Kids". Trafiła do drużyny Edyty Górniak i z jej pomocą wygrała program. Szybko stała się ulubienicą portali plotkarskich, ale także nastolatków w całej Polsce. Każdy jej singiel był grany w największych rozgłośniach radiowych.

W 2018 reprezentowała nasz kraj na dziecięcej Eurowizji i dała się poznać Europie. Węgiel głosami widzów i jurorów wygrała tą edycję konkursu piosenki dziecięcej. Po tym występie zyskała rzeszę fanów, a na Instagramie obserwuje ją niemal milion osób. Ostatnio wyznała, że przejmuje się opiniami innych ludzi i ma dość hejtu.

DK