Roksana Węgiel zdecydowała, że robi sobie przerwę na cały miesiąc. Młoda artystka chce w ten sposób pomóc rodzinie

Roksana Węgiel zrobi sobie miesięczną przerwę od koncertowania. Powodem są wielkie zmiany w rodzinie wokalistki. Chodzi o narodziny małego Tymoteusza.

Roksana Węgiel jest niewątpliwie zapracowaną nastolatką. W czasie nocy sylwestrowej zagrała aż w dwóch miastach na dwóch końcach Polski, o 17:30 w Gdańsku a wieczorem w Zakopanem. Jej kariera ma jednak także wpływ na jej rodzinę, ponieważ mama albo tata zawsze towarzyszą jej w czasie trasy koncertowej. Artystka teraz chce jednak skupić się nie na pracy, a właśnie na bliskich. Z ich powodu bierze miesięczny urlop.

Roksana Węgiel robi sobie przerwę 

Mama Roxi Edyta spodziewa się trzeciego dziecka, a rodzina ma powitać malucha już w lutym. Wtedy właśnie Roksana ma zrobić sobie przerwę od koncertowania. Wiadomo, że urodzi się chłopiec, który będzie miał na imię Tymoteusz:

Gdy Tymek pojawi się na świecie, to wezmę przynajmniej miesiąc wolnego! Chcę spędzić czas z nowym braciszkiem, pochodzić na spacery, pozachwycać się nim - powiedziała w rozmowie z "Fleszem".

Roksana ma już jednego młodszego brata Maksa, z którym uwielbia spędzać czas. Dzięki takiej przerwie dziewczyna będzie mogła na spokojnie nacieszyć się bratem i pomóc mamie przy chłopcu. Fajna starsza siostra!

DK

ZOBACZ: Roksana Węgiel wystąpiła na ramówce TVP

Zobacz wideo
Więcej o: