Ile zarabiają Roksana Węgiel i Viki Gabor? Te stawki zaskakują. Roxie zdecydowanie prowadzi w tym zestawieniu

Najpopularniejsze nastolatki w Polsce, czyli Roksana Węgiel i Viki Gabor, nie zwalniają tempa. Sumy, które dostają za występy, wprawiają w osłupienie.

Roksana Węgiel w 2018 roku wygrała Eurowizję Junior. Od tego czasu jej kariera wciąż nabiera tempa. Młoda piosenkarka ma za sobą m.in. występ w reklamie i cały czas koncertuje. Jesteście ciekawi, ile zarabia 14-latka?

Ile zarabia Roksana Węgiel?

Jak podaje informator portalu wp.pl, Roksana Węgiel za jeden koncert jest w stanie zarobić do 30 tys. złotych. Na przyszły rok ma już zaplanowanych w Polsce 12 koncertów. Planowana trasa koncertowa wzbogaci konto Roxie o 360 tys. zł.

A to z pewnością nie koniec występów Roksany, bowiem są zaplanowane tylko do lipca. Dodatkowo 14-latka zarabia jeszcze na lokowaniu produktów, a te propozycje ciągle spływają do młodej gwiazdy. Tutaj piosenkarka również może liczyć na świetne stawki. Reklama z Roxie to koszt od 200 do 300 tys. złotych.

Viki Gabor poszła w ślady starszej koleżanki. Rok później wygrała konkurs Eurowizji Junior i prężnie rozwija swoją karierę. W sylwestra zagra w Zakopanem u boku największych gwiazd.

Ile zarabia Viki Gabor?

Viki Gabor wprawdzie na razie może pomarzyć o stawkach, które dostaje Roksana, jednak na swoje nie może narzekać. Młoda piosenkarka za dwie, trzy piosenki jest w stanie zarobić od 10 do 20 tys. złotych. Jak na początek kariery to bardzo dużo.

Na ten moment Viki nie zarabia przy lokowaniu produktów, jednak naszym zdaniem to tylko kwestia czasu. W końcu jest tak samo uwielbiana w środowisku młodzieży, jak jej starsza koleżanka Roksana. Stawki obu dziewczyn robią wrażenie, jednak gdyby taką samą karierę zrobiły za granicą, te kwoty jeszcze kilkukrotnie by się zwiększyły. 

Biznesy polskich gwiazd. Niektórym udało się odnieść sukces:

Sumy zaskakują, prawda?

BO

Więcej o:
Komentarze (120)
Ile zarabiają Roksana Węgiel i Viki Gabor? Te stawki zaskakują. Roxie zdecydowanie prowadzi w tym zestawieniu
Zaloguj się
 • arius9

  Oceniono 65 razy 47

  Zarabiaja bo Polacy uwoelbiaja tandete. Zarabia tez Zenek i dziesiatki podobnych, kiedys zarabiala tandetna Mandaryna.
  Taki kraj.

 • Gość: Reiso

  Oceniono 25 razy 19

  Roksana Węgiel to już 14 letnia milionerka. Reklamy dla Play za ogromne pieniądze i wiele innych reklam jak St. Right czy zegarki. Posty na instagramie są również dobrze opłacane. Mnóstwo koncertów po średnio 20 tysięcy złotych za każdy, a te transmitowane w telewizji za znacznie większe pieniądze. Ostatnia trasa koncertowa The X Tour Roxie w całości wyprzedana, jak zresztą większość jej koncertów. Złota Płyta i Platynowy Singiel, a to wszystko skutkuje ogromnym napływem pieniędzy. Bardzo dobra sprzedaż książki dla dzieci The X Book. Ona ma tyle pieniędzy że w wieku 14 lat mogłaby porzucić wszelką pracę czy naukę i utrzymywać się z tych pieniędzy do końca życia.

 • len_mielony

  Oceniono 18 razy 16

  Aaron Carter też był popularny jako dziecko...

 • Fan Fan Czarny tulipan

  Oceniono 28 razy 14

  Gabor i Węgiel to są tylko średnio utalentowane wyreżyserowane ćwierć gwiazdki. Krzywde robią tym dzieciom wystawiając je na piedestał muzyki, one chyba naprawdę wierzą w swój talent poprzez TV.

 • Gość: WęGiElGaBoRu

  Oceniono 26 razy 14

  W jakim środowisku młodzieży, ja się pytam!? Chyba wśród świrniętych psychofanek, które nie robią nigdy selfie bez filtra za serduszka i i wygładzanie twarzy.

 • Gość: jacek

  Oceniono 19 razy 13

  To wszystko ogólnie ostawione jest na głowie, 100 tys Bajm, młoda siksa 30 lub 20 za dniówkę....specjalista naukowiec -badacz 5-10 tys na miesiąc............

 • Gość: drHayd

  Oceniono 23 razy 13

  Kogo niby te sumy mają powalić? Chyba tylko nauczycieli z publicznych szkół.
  Te 30 tys. to suma jaką płaci organizator za koncert gwiazdy z zespołem (muzycy, technicy, tancerze, makijarzyści, fryzjerzy, spece od kostiumów, choreografii i reszta obsługi), czy kwota jaką Roksana dostaje osobiście na rękę?
  A ile płaci się, żeby zagrał na weselu jakiś mało znany lokalny zespół?

 • Gość: cvbvb

  Oceniono 18 razy 10

  to zasługa przygłupów zdecydowanych zapłacić przygłupom

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX