Viki Gabor zdradziła, że jest jedna potrawa wigilijna, której nie je. To ta najpopularniejsza

Viki Gabor święta spędza pierwszy raz w Polsce, w Krakowie. W rozmowie w TVP opowiedziała, czy różnią się od poprzednich, spędzanych w Wielkiej Brytanii. Okazuje się, że jest jedna potrawa, której młoda wokalistka nigdy nie je. To pierogi.

Viki Gabor pierwszy raz spędza święta w domu w Krakowie. Po wygranej w Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach, jak sama mówi, jej największe życzenie już się spełniło.

Viki Gabor nie je jednej potrawy w święta

Wiktoria opowiedziała w rozmowie z TVP, jak wyglądają jej święta. Wokalistka spędza je w gronie rodzinnym, a ponieważ wszyscy są bardzo muzykalni, dużo jest muzyki. Jednak najciekawsze okazało się to, czego Viki Gabor NIE JE w święta. To jedna z najpopularniejszych potraw świątecznych na polskich stołach: pierogi.

Siedzimy razem wszyscy przy stole, jemy parę rzeczy... Ja generalnie nie jem pierogów. Niektórzy jedzą pierogi. Są chyba najpopularniejsze w tym wszystkim, a ja ich nie jem - zdradziła Viki Gabor.

To chyba pierwsza osoba, która przyznała, że nie przepada za tą najbardziej popularną potrawą świąteczną. Jednak na stole wigilijnym u Viki zagościły też takie tradycyjne dania, jak m.in. barszcz. Gotuje mama, gotuje też babcia, której przepisy, jak mówiła wokalistka, są "najlepsze".

A z czym święta się jej kojarzą? Okazuje się, że tam, gdzie niektórzy święta łączą z piernikami, tam Viki Gabor łączy je z... kakao i czekoladą. Tego też życzyła swoim fanom na Instagramie:

Życzę wam miłych, radosnych, zdrowych świąt Bożego Narodzenia! Całuję bardzo, mam nadzieję, że będziecie mieć najlepsze święta na całym świecie. Nie zapomnijcie o gorącej czekoladzie, jest najważniejsza!

Święta o smaku czekolady? My jesteśmy za.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (66)
Viki Gabor zdradziła, że jest jedna potrawa wigilijna, której nie je. To ta najpopularniejsza
Zaloguj się
 • Gość: stefan

  Oceniono 38 razy 24

  Lepiej dzieciaku idz.d0 szkoły. To lepiej Ci się przyda niż gwiazdorzenie bo w przypadku kiedy zwracasz się do ogółu składając życzenia to Was pisze się dużą literą. Trochę z szacunkiem.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 16 razy 14

  Pierogi to nie żaden polski wynalazek.
  Nadziewane ciasto typu makaronowego z nadzieniem gotowane w wodzie jest znane prawie wszędzie.
  Nawet Niemcy mają w swoje Maultasche.
  Już nie wspomnę o włoskich tortellini czy wschodnioeuropejskich pielmieniach, czy kołdunach.

 • Gość: Fanka

  Oceniono 28 razy 10

  Ja też nie jem pierogów:)
  Pozdrawiam was wszystkich ziejących jadem nienawiści i spragnionych szacunku.
  Biedaki

 • Gość: Nieznaszniepoznasz

  Oceniono 8 razy 8

  Też mi halo połowa ludzi nie je połowy rzeczy na Wigilię czy Wielkanoc , a tu wielkie coś bo pierogów nie je nie wiem świat się zawali z tego powodu...

 • Fan Fan Czarny tulipan

  Oceniono 11 razy 7

  Tak zwana młoda stara 12 letnie dziecko z tipsami, wolne chwile od nauki powinna co najwyżej dubbing ować głos w muzycznych filmach rysunkowych dla dzieci

 • Gość: Nieznaszniepoznasz

  Oceniono 9 razy 5

  Ludzie z głupiego powodu robią wielkie halo jakieś obelgi stalking czy Bóg wie co Jezu zajęcia wam brak nie wiem boli was to że się wybiła ma dziewczyna ambicje chciała wystąpiła wygrała i co boli was że to nie wy? Zamiast siedzieć na dupie i pisać że ona taka i owaka gdzie to podchodzi pod paragraf a namierzyć w XXI wieku to nie problem znajdzie sobie lepsze zajęcia i jak piszecie coś o kimś to z głową bo o problemy to nie trudno w tych czasach nawet za komentarz z obelgami. Co z tego że jest cyganką? Wielkie mi coś niektórzy mają rodziców z Turcji czy z Albanii i co są Polakami bo jedna strona (Mama czy Tata) są z pochodzenia polskiego, kurde brak wam zajęcia to zamiast pisać i obrażać kogoś z powodu takiego, że się wybił to zamiast tego weźcie się za siebie i coś osiągnięcie to wtedy o was będą pisać.

 • Gość: Pk

  Oceniono 13 razy 5

  Sensacja! Viki Gabor nie je pierogów na wigilii! Świat się wali! Tak naprawdę nie mam nic do niej, ale śmieszy mnie zachowanie mediów w tej sprawie. Serio, jest to aż tak interesujące że musi powstać z tego artykuł, bo 12-letnia dziewczynka która wygrała JESC nie je pierogów? Zakładam że dużo osób nie je pierogów i żadną sensacją to nie jest. A tu odrazu artykuł. Mimo że nie mam nic do Wiktorii to żal patrzeć na takie artykuły, naprawdę żal.

 • jonkasta

  Oceniono 4 razy 4

  ty dziecko idz.d0 szkoły, a nie celebrytuj, Twoje miejsce w szkole i w domu u mamy. Co za rodzice, ze pozwalają jej na takie gwiazdowanie

 • Gość: Dokładny

  Oceniono 3 razy 3

  na G.Ślasku(3 mln ludzi),nikt nie je pierogów.Co najwyżej kilka małych ,,uszek"do barszczu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX