Roksana Węgiel namalowała obraz. Jest wyjątkowy. Widać, że ma do tego talent. Trafił na licytację

Roxie Węgiel to nastolatka orkiestra. Wiemy już, że pięknie śpiewa, jednak do tej pory nie byliśmy świadomi, że tak dobrze maluje. Obraz jej autorstwa trafił na licytację.

Roksana Węgiel idzie jak burza i wydaje się, że nic jej nie zatrzyma. Młoda piosenkarka ma na koncie wiele sukcesów, głównie wokalnych, a jak się okazuje, to nie wszystko, co ma nam do zaoferowania. W miniony weekend pokazała, że jest również utalentowana w malowaniu obrazów. 

Roksana Węgiel wystawiła obraz na licytację

W minioną sobotę w gmachu Polskiego Radia gwiazdy malowały świąteczne prace w ramach charytatywnej akcji Programu 1 Polskiego Radia "Choinki Jedynki". Wśród gości znaleźli się m.in. Joanna Racewicz, Sandra Kubicka, Jarosław Jakimowicz, Roksana Węgiel, a nawet sama Agata Duda. Wszystkie wykonane przez gwiazdy dzieła zostaną wylicytowane, a dochód wspomoże cele dobroczynne. 

Co namalowała Roksana Węgiel? Spod ręki piosenkarki wyszedł kolorowy anioł. Praca Roxie wyglądała bardzo profesjonalnie jak na 14-latkę. Jesteśmy przekonani, że pójdzie za niemałe pieniądze. 

Roksana Węgiel zrobiła sobie zdjęcie z parą prezydencką. Niektórzy zarzucili jej stronniczość. Co im odpowiedziała?

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.