Kuba Badach założył konto na Instagramie. Pierwszy wpis muzyka zaskakuje. "No to z Bogiem"

Kuba Badach założył konto na Instagramie. Jego fani nie kryją radości. Tylko zobaczcie, jak muzyk radzi sobie z social mediami.

Kuba Badach podobnie jak jego żona, Aleksandra Kwaśniewska, bardzo dba o swoją prywatność. Muzyk stronił nawet od mediów społecznościowych - przynajmniej do tej pory. Teraz zmienił jednak nieco zdanie na ich temat i założył konto na Instagramie, gdzie funkcjonuje pod nickiem "tenkubabadach". Opublikował nawet swój pierwszy wpis. 

Zobacz wideo

Kuba Badach na Instagramie

Kuba Badach niebawem zasiądzie w fotelu jury w nowym muzycznym formacie Polsatu "The Four. Bitwa o sławę" (obok niego w tej samej roli pojawią się Natalia Nykiel i Igor Herbut). Program prawdopodobnie sprawi, że o Badachu będzie teraz głośniej. Nic więc dziwnego, że muzyk zainteresował się mediami społecznościowymi i założył konto na Instagramie. 

Póki co Kuba Badach opublikował tam jedno zdjęcie. Na fotografii widać jedynie część twarzy męża Oli Kwaśniewskiej. Głównym bohaterem fotografii jest za to Pomnik Chrystusa Króla, na tle którego pozuje muzyk. 

#notozBogiem - napisał Badach i na tym zakończył swój lakoniczny wpis. 
 

Kuba Badach ma konto Instagramie. Fani komentują

Instagramowy wpis Kuby Badacha szybko obiegł sieć, a to dlatego, że udostępniła go na swoim Instagramie Ola Kwaśniewska. Nic więc dziwnego, że Badach w kilka godzin zyskał niemal 4 tysiące obserwujących. Pod zdjęciem pojawiło się też mnóstwo komentarzy. Internauci nie kryli swojego zaskoczenia, że artysta zdecydował się na profil w mediach społecznościowych. 

Nie może być! Oczy przecieram ze zdumienia. Hallelujah!
Witamy wreszcie Panie Kubo. 
No ile można było czekać! - pisali. 

Kuba Badach nie odpowiedział jeszcze na żaden z komentarzy. Póki co nie jest też zbyt aktywnym użytkownikiem Instagrama i obserwuje trzy osoby (w tym swoją żonę). Myślicie, że niebawem się rozkręci i zacznie więcej publikować?

AG