Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach na otwarciu atelier Ossolińskiego. Rzadko pozują wspólnie, jednak tym razem nie uniknęli fotoreporterów

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach wpadli na otwarcie atelier zaprzyjaźnionego projektanta, Tomasz Ossolińskiego. Starali się być niezauważeni.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach są szczęśliwym małżeństwem od przeszło siedmiu lat. Choć oboje są bardzo znanymi osobami, starają się unikać branżowych wyjść i kontaktu z mediami. Na Instagramie wokalisty na próżno szukać zdjęć z małżonką. Skupiają się na rozwoju kariery raczej przez zawodowe zobowiązania. W czwartek postanowili jednak wesprzeć znajomego, znanego projektanta i krawca, Tomasza Ossolińskiego

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach na salonach

Ossoliński niedawno zasugerował, że "miejsce Dody jest przy rozporku". I choć przyjaciółki w artystce raczej nie znajdzie, może liczyć na innych popularnych znajomych, którzy w czwartek wpadli na otwarcie jego atelier.

Wśród gości byli między innymi córka byłego Prezydenta RP, Aleksandra i jej mąż Kuba. Jak można było się spodziewać, para starała się przejść niezauważona obok fotoreporterów, ale nie się udało. Dzięki temu możemy podziwiać chociażby pasiasty płaszcz Kwaśniewskiej. Nie wiemy niestety, co była uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" miała pod spodem, jednak nieco zaskoczyło nas dopasowanie do raczej eleganckiej stylizacji zwykłych sneakersów. 

buty Aleksandry Kwaśniewskiejbuty Aleksandry Kwaśniewskiej KAPiF.pl

Jak Wy oceniacie "looki" popularnego małżeństwa? Może nie są to wybiegowe stylizacje, jednak całkiem przyzwoite. 

CW

Pamiętacie te piękne śluby gwiazd? Zerknijcie, jak pięknie prezentowały się panny młode: 

Zobacz wideo
Więcej o: