Książę George naśmiewał się z księżniczki Charlotte. "Jestem od ciebie lepszy". Reakcja księcia Wiliama jest godna podziwu

Książę George i księżniczka Charlotte są dokładnie tacy sami, jak każde inne rodzeństwo. Starszemu księciu niekiedy zdarza się przedrzeźniać i naśmiewać z młodszej siostry. Co robi wtedy książę William?

Książę George i księżniczka Charlotte mogą pochwalić się zadziornym charakterem. Do tej pory niewiele było wiadomo o relacjach między rodzeństwem, jednak książę William zdradził co nieco w czasie jednego ze spotkań w młodymi graczami w piłkę nożną. Nie jest kolorowo, ale każdy, kto ma starsze rodzeństwo, zrozumie, co się dzieje między Georgem a Charlotte.

Książę George dogryza księżniczce Charlotte

To, jak książę George traktuje swoją młodszą siostrę, zdradził sam książę William. Kilka dni temu spotkał się z młodymi zawodnikami piłki nożnej - w tym z Olivią Hancock. Olivia otrzymała od księcia nagrodę, a następnie, dopytywana przez reporterów, opowiedziała, o czym rozmawiała z następcą brytyjskiego tronu. Okazuje się, że książę George i księżniczka Charlotte  często razem grają w piłkę, jednak starszy o dwa lata chłopiec niekiedy wyśmiewa siostrzyczkę, mówiąc przy tym:

Jestem we wszystkim lepszy od ciebie!

Książę William nie puszcza takich uwag płazem, a jego reakcja jest naprawdę budująca. Co Olivia usłyszała od księcia?

Książę William strofuje księcia George'a

Książę William opowiedział dziewczynce, że w takich sytuacjach, gdy jego syn dogryza siostrze, ma w zwyczaju mówić:

George, Charlotte może być we wszystkim tak dobra jak ty.

Jak widać, książę William ma na uwadze bardzo równościowe wychowywanie wszystkich swoich dzieci. I to się chwali!

BO

Poniżej możecie zobaczyć, że wcale nie jest łatwo być księciem Williamem i księżną Kate:

Zobacz wideo
Więcej o: