Ostatnie życzenie Anny Przybylskiej. Aktorka miała przed śmiercią prośbę do Jarosława Bieniuka

Anna Przybylska zmarła cztery lata temu. Przed śmiercią aktorka poprosiła Jarosława Bieniuka, aby po jej odejściu ułożył sobie życie u boku innej kobiety.

Anna Przybylska odeszła cztery lata temu. Aktorka zmarła w wyniku choroby nowotworowej w wieku 36 lat. Informacja o jej śmierci wstrząsnęła całym krajem. Jednak najtrudniejsze zadanie miał przed sobą mąż gwiazdy Jarosław Bieniuk oraz ich dzieci.

Anna Przybylska - ostatnia wola

Dla Anny Przybylskiej zawsze najważniejsza była rodzina. I to właśnie z nią była związana ostatnia wola aktorki. Okazuje się, że gwiazda poprosiła przed śmiercią Jarosława, aby ułożył sobie życie u boku innej kobiety i był szczęśliwy.

To było życzenie Ani. Pragnęła, żeby po jej śmierci znalazł sobie kogoś, z kim byłby szczęśliwy - zdradziła w "Rewii" osoba z otoczenia aktorki.

Jarosław Bieniuk wyznał, że Anna obawiała się tego, jak dzieci zniosą fakt, że nie ma już z nimi ukochanej mamy.

Ania zamartwiała się tylko tym, że jej śmierć może okaleczyć psychicznie nasze dzieci - wyznał w rozmowie z "Rewią".

Wydaje nam się jednak, że aktorka byłaby dumna z Jarosława. Obserwując go chociażby na mediach społecznościowych mamy pewność, że jest tatą na medal!

Anna Przybylska

Anna Przybylska wyszła za mąż w 2000 roku za tenisistę Dominika Zygrego. Jednak po roku doszło do rozwodu. Później aktorka poznała piłkarza, Jarosława Bieniuka, który towarzyszył jej do ostatnich chwil życia. Owocem ich miłości jest troje dzieci: córka Oliwia oraz synowie, Szymon i Jan.
W lipcu 2013 roku aktorka przeszła operację usunięcia guza trzustki. Następnie udała się na leczenie w Szwajcarii. Zmarła w październiku 2014 roku. Jej śmierć była prawdziwym wstrząsem dla jej rodziny, przyjaciół i całej Polski. Została pochowana na cmentarzu przy parafii św. Michała Archanioła w Gdyni.

KS

Więcej o:
Komentarze (39)
Ostatnie życzenie Anny Przybylskiej. Aktorka miała przed śmiercią prośbę do Jarosława Bieniuka
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 35 razy 35

  Jeśli miała jakieś zyczenie to na pewno nikt oprócz nich o tym nie wiedzial.Przestancie wymyślac coraz to nowsze bzdury z otoczenia rodziny. Dziewczyna nie zyje a ciągle jakieś bzdety na jej temat piszecie.Po co? Niech spoczywa w spokoju

 • felucjan

  Oceniono 34 razy 24

  Ładna kobieta i syfon nie uderzył jej do głowy. Rzadkie połączenie urody, wdzięku i mądrości.

 • szuna12

  Oceniono 30 razy 22

  Inteligentna prześliczna kobieta dziewczyna. Cudownie, że żyje na ekranie. Dziękuję, że była.

 • Gość: Krzysztof

  Oceniono 23 razy 17

  Śliczna kobieta była z Anny, do tej pory mam ją przed oczami jako nastolatek przyznam imponowała mi swoją urodą

 • Gość: gosc

  Oceniono 26 razy 14

  Ania byla naturalnie piekna kobieta

 • Gość: emilka

  Oceniono 14 razy 8

  Wspaniala,madra kobieta ktora doceniala prawdziwa wartosc jaka jest rodzina. Szkoda ze odeszla tak szybko.

 • elzbietttta

  Oceniono 10 razy 6

  Piękna, młoda, miała jeszcze tyle przed sobą ... po ludzku: żal. Ale do k.... nędzy, co was interesuje, co powiedziała do Jarosława.To ich prywatna sprawa.

 • Gość: Bronka m.

  Oceniono 12 razy 6

  A wiecie jakie było ostatnie życzenie Zygmunta stolca, który zmarł w wieku 25 lat w dniu 18.10.1912 r.? Żeby mu dac wreszcie święty spokój.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX